Verwerkt
Dit verzoek staat nog open.
Mijn dank, Martin.
Graag een BAG update van de Bornsestraat 345 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/search?query=Bornsestraat%20345%20almelo#map=19/52.34038/6.68773
Alvast bedankt.
De nieuwbouw van kinderopvang Pinkeltje op
Hendrik van Boeijenlaan 23, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07940/4.36502
komt boven de grond uit.
Graag een import.
(In de buurt wordt (in de nabije toekomst) nog meer gebouwd. Maar bij Rijnlandpad (nu nog Rijnlandlaan) wordt ‘slechts’ veel gegraven. En Delflandlaan 4 (nieuwbouw VMBO-school) kan pas gebouwd worden als de oudbouw van Pinkeltje gesloopt is.)
B.v.d.
Jan
Graag een BAG update van de Bornsestraat 345 in Almelo: https://www.openstreetmap.org/search?query=Bornsestraat%20345%20almelo#map=19/52.34038/6.68773
Alvast bedankt.
De nieuwbouw van kinderopvang Pinkeltje op
Hendrik van Boeijenlaan 23, Voorburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07940/4.36502
komt boven de grond uit.
Graag een import.(In de buurt wordt (in de nabije toekomst) nog meer gebouwd. Maar bij Rijnlandpad (nu nog Rijnlandlaan) wordt ‘slechts’ veel gegraven. En Delflandlaan 4 (nieuwbouw VMBO-school) kan pas gebouwd worden als de oudbouw van Pinkeltje gesloopt is.)
B.v.d.
Jan
Verwerkt.
Touwvezel 14 ontbreekt: https://osm.org/go/0GED0adSj?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=touwvezel&resultOffset=0&objectId=0743200000351324&geometry.x=181028.664&geometry.y=379983.915&zoomlevel=6&detailsObjectId=0743010000014492
Bij voorbaat dank!
Graag een import van de nieuwbouw aan de Krommeniestraat te Amsterdam: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.39075/4.87526
Touwvezel 14 ontbreekt: https://osm.org/go/0GED0adSj?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=touwvezel&resultOffset=0&objectId=0743200000351324&geometry.x=181028.664&geometry.y=379983.915&zoomlevel=6&detailsObjectId=0743010000014492Bij voorbaat dank!
Graag een import van de nieuwbouw aan de Krommeniestraat te Amsterdam: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.39075/4.87526
Graag import Zandlaan 44A in Hillegom https://www.openstreetmap.org/changeset/83064169#map=19/52.31637/4.60157
BVD,
eggie
Bedankt. Ik zie dat er een gebouwtje is meegekomen dat ik verwijderd had omdat het ook gesloopt is. Ik zal t weer verwijderen en terugmelden.
Martin Borsje:Bedankt. Ik zie dat er een gebouwtje is meegekomen dat ik verwijderd had omdat het ook gesloopt is. Ik zal t weer verwijderen en terugmelden.
Ik had al zo’n vermoeden, gezien de ligging
Graag import Zandlaan 44A in Hillegom https://www.openstreetmap.org/changeset/83064169#map=19/52.31637/4.60157
BVD,
eggie
Neem dan ook 44b mee aub.
Graag import van nieuwe panden aan de Baas de Zoetenlaan in Rhenen/Veenendaal:
Locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00369/5.54715
BAG import-verzoek
Survey/nieuwbouw
Oudorperdijkje 1A t/m 5B Alkmaar
Mijn dank!
AUB import 2x flat, links en rechts van de marker:
Tobias Asserlaan Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56698&mlon=5.05655#map=19/51.56698/5.05655
Met dank!
Graag een import van het pand rondom Industriestraat 2a in Nuth. Adresnode is er al.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.92914/5.88109
Graag import Zandlaan 44A in Hillegom https://www.openstreetmap.org/changeset/83064169#map=19/52.31637/4.60157
BVD,
eggie
eggie:Graag import Zandlaan 44A in Hillegom https://www.openstreetmap.org/changeset/83064169#map=19/52.31637/4.60157
BVD,
eggieNeem dan ook 44b mee aub.
Verwerkt.
Graag import van nieuwe panden aan de Baas de Zoetenlaan in Rhenen/Veenendaal:
Locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00369/5.54715
De paar panden die in aanbouw zijn meegenomen, mocht je de paar die nog op vergunning staan ook willen, even de huisnummers aangeven, dan doen we die ook.
BAG import-verzoek
Survey/nieuwbouw
Oudorperdijkje 1A t/m 5B AlkmaarMijn dank!
Kun je even controleren hoe het met huisnummer 3 en 5 zit, want dit botst nu een beetje…
AUB import 2x flat, links en rechts van de marker:
Tobias Asserlaan Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56698&mlon=5.05655#map=19/51.56698/5.05655Met dank!
Verwerkt, maar wat een drukke boel daar in Tilburg zeg…
Graag een import van het pand rondom Industriestraat 2a in Nuth. Adresnode is er al.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.92914/5.88109
Niet verwerkt nog. Gezien de luchtfoto’s van 2019 lijkt dit pand uit 2011 reeds gesloopt. Weet je het zeker dat deze toch bestaat?