Graag een herimport van de bebouwing op dit sportpark in Noordwijkerhout: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.26812/4.49723
Nummer 2 en bijgebouwen bij nummer 4 bijgewerkt.
Graag import Jacoba Omvleepad 1 in Emmen. Bouw is gestart.
https://osm.org/go/0GWok540t?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=257727.30296875&geometry.y=530154.17984375&zoomlevel=7&objectId=0114100000409202&detailsObjectId=0114010000409203
Graag import Veste in Emmen, bouw is gestart:
https://osm.org/go/0GWrFZl7R-?layers=N&m=
Bij voorbaat dank!
Graag import in Diemen: Object-ID 0384100000011980 - (shop Nieuw tankstation)
Zet je ook even een linkje naar de locatie in OSM erbij, IIVQ?
Verwerkt
Verwerkt
https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=52.32702%2C4.97048#map=19/52.32702/4.97048 Kthx!
Graag import nieuw pand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.16719&mlon=6.41481#map=17/52.16719/6.41481&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=kwinkweerd,%20lochem&resultOffset=0&objectId=0262100000034459&geometry.x=225465.48840062&geometry.y=464681.30084099&zoomlevel=4&detailsObjectId=0262010000019694
https://www.openstreetmap.org/note/1668854#map=17/52.16719/6.41481&layers=N
Bij voorbaat dank!
Graag import nieuw pand:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.16719&mlon=6.41481#map=17/52.16719/6.41481&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?searchQuery=kwinkweerd,%20lochem&resultOffset=0&objectId=0262100000034459&geometry.x=225465.48840062&geometry.y=464681.30084099&zoomlevel=4&detailsObjectId=0262010000019694
https://www.openstreetmap.org/note/1668854#map=17/52.16719/6.41481&layers=N
Bij voorbaat dank!
Verwerkt
HI kan iemand dit ondergrondse pand in beeld brengen ?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24265/4.80898
Alvast bedankt.
HI kan iemand dit ondergrondse pand in beeld brengen ?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.24265/4.80898
Alvast bedankt.
AUB import (ik zie nu dat ie gemist is, is al lang bewoond):
Heisteeg 37 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.51878&mlon=5.01657#map=19/51.51878/5.01657
Met dank weer!
Graag wat import nieuwbouw te Hoogezand:
- De Landerijen 131 t/m 151
- De Veiling nrs. 7, 10, 12, 15 (verspreid tussen al bestaande woningen)
- Mantelappel 4, 6 en 8
- bijgebouwtjes kindcentrum Vosholen (Boomgaard)
Graag een herimport van de Kruiskerk te Wezep, ik heb het pand laten splitsen (een woning er af): https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46194/5.99537 Bedankt.
Graag een herimport van de Kruiskerk te Wezep, ik heb het pand laten splitsen (een woning er af): https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46194/5.99537 Bedankt.
Geïmporteerd
AUB import (ik zie nu dat ie gemist is, is al lang bewoond):
Heisteeg 37 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.51878&mlon=5.01657#map=19/51.51878/5.01657Met dank weer!
Geïmporteerd
Graag wat import nieuwbouw te Hoogezand:
- De Landerijen 131 t/m 151
- De Veiling nrs. 7, 10, 12, 15 (verspreid tussen al bestaande woningen)
- Mantelappel 4, 6 en 8
- bijgebouwtjes kindcentrum Vosholen (Boomgaard)
Deze graag door iemand met een oudere versie van de plugin. Met dank.