Beste mensen, ik snap dat ik geknipt en geschoren moet worden, maar even serieus…
Ik ben niet zonder afstemming gaan editen, maar kom hier eerst naar toe met een vraag, biedt mijn hulp aan, nadat ik de eerste aanpassing heb gedaan vraag ik om feedback, als die komt stop ik ermee, ga ik op zoek naar info, wil ik helpen met oplossen en deel mijn werkwijze.
Jullie kunnen niet zeggen dat ik niet heb afgestemd. Misschien te enthousiast geweest, maar ik voelde mij daarin gesteund.
Laten we in dit topic niet in de emotie blijven, maar werken aan de oplossing. En ja ik wil nog steeds helpen met oplossen. Als jullie dat willen, zeg maar wat ik kan doen, dan ga ik er morgen mee aan de slag.
@RouteXL
Als een changeset dus alleen wijzigingen aanbracht op highway=motorway, dan zijn de wijzigingen correct.
Alleen de highway=motorway_link zal handmatig gecontroleerd/gewijzigd moeten worden.
Ja, ik heb het lijstje van Allroads apart naar Level0 gehaald, dus in aparte changesets geupload (de laatste drie). De aanpassingen in die changesets ga ik checken in JOSM met verse data, en mijn wijziging -als die nog niet is hersteld door een ander- terugzetten naar de originele staat. Daarna weer uploaden. Is dit de juiste workflow?
Deze had ik al geplaatst, toen ik de overpass links in de post plaatste.
Overpass, zodat je kan zien, wat er gedaan is, daarvoor is natuurlijk wel de kennis nodig, om te weten wat goed en wat niet goed is.
Zodat je een inschatting kan maken, waar nog aan gewerkt moet worden.
Het is geen lijstje om af te werken, alleen een visualisatie, waar wat.
Edit: Er waren nog twee losse eindjes, die heb ik aangepast (12). Het lijkt alsof alles nu gecorrigeerd is maar ik kan natuurlijk wat over het hoofd zien. Als dat het geval is hoor ik het graag. Goed weekend en blijf gezond.
De automatische bewerkingen zijn volgens mij niet alleen figuurlijk over de grens gegaan (zie Automated Edits code of conduct voor de richtlijnen), maar ook letterlijk. Ik vond net over de Belgische grens deze weg, die ten onrechte overdag naar 100 km/u gezet. Wellicht zijn er nog meer.
Daarnaast kwam ik met de overpass-turbo-kleurtjes nog veel gevallen tegen waarbij de maximumsnelheid vermoedelijk niet klopt. Zo mag ik volgens OSM regelmatig op weg naar de snelweg alvast met 130 het laatste fietspad kruisen, of moet ik na een tankstation met 50 km/u invoegen op de snelweg. Die fouten waren echter al langer aanwezig, en dus niet door de recente bewerkingen veroorzaakt.