Er is kennelijk ook al weer heel wat gewijzigd/toegevoegd.
want ik krijg veel conflicten.
Oplossen daarvan vergt even wat tijd.
nader:
Bij het reverten van changeset 822 64 797 traden 59 conflicten op.
Ik twijfel er sterk aan of dit alleen de opritten waren.
Ik vrees dat alle links in Z-Nederland nogmaals gecontroleerd moeten worden.
Vooral de links tussen 2 snelwegen zouden nu foutief kunnen zijn.
Helaas is komen vast te staan dat in de changeset van RouteXL niet alleen de opritten waren gewijzigd. Dat betekent dat ik heb moeten besluiten om mijn changeset te reverten.
Het gevolg daarvan is dat de fouten van RouteXL handmatig moeten worden gecontroleerd en verbeterd.
In de praktijk moeten dus de opritten van de snelweg in Z-Nederland handmatig worden voorzien van maxspeed=130.
A12 Westervoort, Duiven, Zevenaar, Oud Dijk, Beek en A18 Nieuw Dijk kan ik wel nalopen voor zoverre ze te zien zijn vanaf de fiets of te voet, met een verrekijker. Helaas geen auto.
Met de selecties van Allroads, vanuit Overpass exporteren naar Level0, met een tekst editor find&replace. Als er interesse is kan ik de stappen verder uitwerken.
Niet voor niets wordt er in de wiki steeds weer nadrukkelijk gewaarschuwd om zoiets NIET te doen.
Met de selectie highway=motorway gaat alles goed en worden de correcte wijzigingen aangebracht.
Met de selectie van highway=motorway_link heb je een verzameling waarvan je niet weet wat het is.
Een motorway_link kan een oprit zijn of een afrit of een verbinding tussen 2 snelwegen.
En die moeten alle drie anders behandeld worden !
Voor Zuid-Nederland moeten dus alle opritten, afritten en verbindingswegen nogmaals handmatig gecontroleerd/gewijzigd worden.
Level0 kan alleen per sessie reverten, niet eerder geuploade changesets zover ik begrijp. Dus ik weet nog steeds niet hoe, ik kreeg alleen de suggestie van Leo met JOSM en een plugin (welke?).
Een beginnend mapper zonder enige andere edit gaat zonder overleg rücksichtlos importeren op basis van “een advies”.
Ik neem aan dat RouteXL zijn eigen puinhopen, voor zover hij dat nog kan, gaat herstellen.
En vervolgens een tijdje zich schamend in de hoek gaat zitten.
[edit] en bovendien verschuilt zich achter RouteXL een commercieel bedrijf. De drijfveren voor zijn edits zouden wel eens anders kunnen zijn dan wij als OSM-community overeengekomen zijn.
Beste mensen, ik snap dat ik geknipt en geschoren moet worden, maar even serieus…
Ik ben niet zonder afstemming gaan editen, maar kom hier eerst naar toe met een vraag, biedt mijn hulp aan, nadat ik de eerste aanpassing heb gedaan vraag ik om feedback, als die komt stop ik ermee, ga ik op zoek naar info, wil ik helpen met oplossen en deel mijn werkwijze.
Jullie kunnen niet zeggen dat ik niet heb afgestemd. Misschien te enthousiast geweest, maar ik voelde mij daarin gesteund.
Laten we in dit topic niet in de emotie blijven, maar werken aan de oplossing. En ja ik wil nog steeds helpen met oplossen. Als jullie dat willen, zeg maar wat ik kan doen, dan ga ik er morgen mee aan de slag.
@RouteXL
Als een changeset dus alleen wijzigingen aanbracht op highway=motorway, dan zijn de wijzigingen correct.
Alleen de highway=motorway_link zal handmatig gecontroleerd/gewijzigd moeten worden.