Plan komunikacji miejskiej w Żyrardowie, w formie ulotki: http://www.pksgrodzisk.com.pl/baza/zyrardow/Plan.pdf
Szkoły językowe Early Stage też na OSM: https://earlystage.pl/gdzie-jestesmy/mazowieckie
PS. Czy ten arkusz jest dalej rozwijany (czy już porzucony?): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZEWG8Dvidj2cRzUyj9jIKKqfjyO2dKUGVCwODidC6y4/edit#gid=0
Serwis Kąpieliskowy Głównego Inspektoratu Sanitarnego korzysta z OSM (przykład): https://sk.gis.gov.pl/index.php/kapielisko/9
“Bajeczna Polska” RMF FM (dół strony) z atrakcjami turystycznymi: https://www.rmf.fm/bajeczna-polska/
Centrum Informacji Księgowej pokazuje na OSM biura rachunkowe: https://www.cik.org.pl/biura/mazowieckie-7
Firma Nike ze swoimi sklepami: https://www.nike.com/pl/retail/s/nike-factory-store-designer-outlet-warszawa?exclude=5205&latitude=52.086623&longitude=21.022884&page=1&storesPerPage=3
Niestety na stronach poszczególnych obiektów nie ma atrybucji:
np. https://domadwokata.nocowanie.pl/ https://zajazdumoniki.nocowanie.pl/ https://willaaloza.nocowanie.pl/
https://korona.ws/
Atrybucja jest, ale na mobilnym Chrome dopiero widoczna, gdy pasek adresu schowamy przewijając w dół. To chyba by trzeba wyłączyć chowanie paska adresu? Tak jest zrobione na osm.org
Jak ktoś chce się cofnąć w czasie, to na stronie http://paczkomaty.pl jest historyczna wersja OSM sprzed dwóch lat mniej więcej.
Zrobiłem bilecik z powyższą uwagą oraz dodałem o pobieraniu mapy bezpośrednio z tile.osm.org https://github.com/konradkalemba/korona.ws/issues/26
Hej, jestem autorem tej strony. Poprawiłem widoczność atrybucji oraz przeniosłem się na własny serwer tile-ów. Przepraszam za zamieszanie. Szanuję bardzo Waszą pracę. Dzięki!
kocio:Też nie widzę atrybucji
Atrybucja jest prawie poprawna, bo jest tam gdzie być powinna tylko zakrywa ją pasek polityki poprawności