Bijna de hele zaterdag gestoeid met Basecamp, kom ik er net achter dat mijn Teasi de routes niet kan lezen, of eigenlijk anders leest.
Hou het voorlopig wel bij Bikemap. Werkt al jaren prima voor mij. Dan maar even geduld hebben en wachten op Bikemap dat de nieuwe trails zijn geüpdatet.
Nu zie ik dit: https://kaartbank.brabant.nl/viewer/app/natuurbeheerplan
Ze noemen het een ‘Open basiskaart’:
Ik heb zeer sterk de indruk dat dit OSM based is.
Maar ik zie geen verwijzing op OSM als rechthebbende.
Onverwacht van een overheidsinstantie; weet iemand iets meer?
EDIT, 1 juni: ik zie dat er (nu?) een verwijzing staat naar OSM, mooi!
Dit is OSM ja, ik herken mijn eigen edits in o.a. Raamsdonksveer en Breda.
Ik heb de provincie aangeschreven, met bewijsmateriaal, met het verzoek de attributie te plaatsen.
Reactie: excuses, niet bewust van, “Op de website van Openbasiskaart waar de webservice vandaan komt staat helaas ook niet beschreven dat er naamsvermelding vereist is.”. Natuurbeheerkaart wordt deze week gefixt, ik ga achter de bron aan. Edit: dat is de OpenGeoGroep.
Edit: de genoemde website is ook aangepast.