Sorry: locatielinks werken niet
Kan iemand deze nog oppakken?
Graag een herimport van Marsweg 5 Zwolle, pandgeometrie is nog die van voor de verbouwing (Enexis gebouw B is kleiner geworden).
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.50198/6.12227
Alvast bedankt weer.
Hmmm, waarom werken die links niet meer. Balen.
BAG verzoeken:
Opnieuw plaatsen:
Kapelweg 11 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57310&mlon=4.68605#map=19/52.57310/4.68605&layers=N
Bouw gestart
Mirembelaan 1 t/m 41 Bergen (NH)
Mirembelaan 2 t/m 8 Bergen (NH)
Mericilaan 1 t/m 15 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66194&mlon=4.70494#map=18/52.66194/4.70494&layers=N
Pand in gebruik
Tulpenmarkt 11 A t/m 11 N Zwaagdijk-Oost
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69973&mlon=5.14318#map=18/52.69973/5.14318
Nieuwbouw
Mientweg 3A/3C/3D/3F Lutjewinkel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76614&mlon=4.88260#map=18/52.76614/4.88260
Opnieuw
Bijloort 2 Broek op Langedijk
Bijgebouwen Bijloort:
0416100000247712
0416100000249321
0416100000249320
0416100000249319
0416100000249318
0416100000249317
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67981&mlon=4.79490#map=19/52.67981/4.79490
Mijn dank.
Ik zie er spaties in zitten; ik weet niet wat er misgegaan is…
AUB import:
Koppelpaardenhof 9 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64619&mlon=4.87522#map=19/51.64619/4.87522
Ploegschaar 8 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64894&mlon=4.82439#map=18/51.64894/4.82439
Spieker 36 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64863&mlon=4.82148#map=18/51.64863/4.82148
Fanny Blankers-Koenstraat 1 + 3 + 13 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58977&mlon=4.92939#map=19/51.58977/4.92939
Met dank!
BAG import verzoeken:
In gebruik:
Wilgenrak 41 Sijbekarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70279&mlon=5.00677#map=19/52.70279/5.00677&layers=N
In gebruik:
0398100000034826 bij Stationslaan 1 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71416&mlon=4.84428#map=19/52.71416/4.84428&layers=N
Opnieuw/verbouwing:
Marconistraat 8 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67770&mlon=4.83289#map=17/52.67770/4.83289
Opnieuw/verbouwing:
Marconistraat 9 en 11 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67986&mlon=4.83294#map=17/52.67986/4.83294
Mijn dank!
Wederom een aantal nieuwe woningen en nieuwbouwprojecten gespot:
-
Dorpsstraat 12, Zwaag (nieuwbouw gestart)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.66042/5.04735&layers=N -
Keern 157A en 157B, Hoorn (woningen in oplevering)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65549/5.04366&layers=N
Waarvoor dank!
Herhaald verzoek, kennelijk over de kop gezien.
Hier … https://www.openstreetmap.org/changeset/81688377#map=19/52.09707/5.11678
Zijn edits
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=81688377
…heeft een startende mapper een aantal panden los over de bestaande bebouwing ingetekend. Staat e.e.a. al in de BAG, want ik kom er zo niet goed uit? De nummering klopt ook niet.
Herimport?
Gr eggie
In de herhaling:
Ditmaal een uitbouwtje aan de Uitspanning in Blokker
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65434/5.07380&layers=N
Hier (nog in aanbouw) te zien op Cyclorama
https://kaartviewer.hoorn.nl/services/cyclomedia/StreetSmart/StreetSmart_Cyclorama.php?xy=133791,518590&viewertype=PANORAMA
Waarvoor dank!
Alle gedaan, denk ik (system crash)