Graag BAG import XL businesspark Twente. Enkele toegevoegde en gewijzigde gebouwen.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3185/6.6683
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3211/6.6485
Alvast bedankt.
Graag BAG import XL businesspark Twente. Enkele toegevoegde en gewijzigde gebouwen.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3185/6.6683
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3211/6.6485
Alvast bedankt.
Graag een import van een volgende fase van Hoef en Haag, tussen Magniolaerf en Skimmiaerf zijn een paar rijtjes huizen in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.99017/5.12278 Dank alvast, ik zal daarna de straten intekenen.
AUB import:
Deze 5 nieuwe gebouwen:
Regenboogven, Eekhoorn in Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 66/5.39328
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 06/5.24111
Sondervick 135 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 28/5.37937
En het buurgebouw aub ook
AUB reimport deze:
Hendrikhof 24 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 53/5.08838
En deze:
Emmapassage - Sophiastraat Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 83/5.08833
En deze:
Heuvelstraat 14 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 51/5.08919
En dan deze 2 lange nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 88/5.08892
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 03/5.08928
Met dank weer!
De nieuwe woning op Oostvlietweg 39A, Leidschendam is al weer een tijdje in gebruik. Daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10579/4.43513&layers=N
B.v.d.
Jan
Sorry: locatielinks werken niet
Kan iemand deze nog oppakken?
Graag een herimport van Marsweg 5 Zwolle, pandgeometrie is nog die van voor de verbouwing (Enexis gebouw B is kleiner geworden).
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.50198/6.12227
Alvast bedankt weer.
Hmmm, waarom werken die links niet meer. Balen.
BAG verzoeken:
Opnieuw plaatsen:
Kapelweg 11 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57310&mlon=4.68605#map=19/52.57310/4.68605&layers=N
Bouw gestart
Mirembelaan 1 t/m 41 Bergen (NH)
Mirembelaan 2 t/m 8 Bergen (NH)
Mericilaan 1 t/m 15 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66194&mlon=4.70494#map=18/52.66194/4.70494&layers=N
Pand in gebruik
Tulpenmarkt 11 A t/m 11 N Zwaagdijk-Oost
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69973&mlon=5.14318#map=18/52.69973/5.14318
Nieuwbouw
Mientweg 3A/3C/3D/3F Lutjewinkel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76614&mlon=4.88260#map=18/52.76614/4.88260
Opnieuw
Bijloort 2 Broek op Langedijk
Bijgebouwen Bijloort:
0416100000247712
0416100000249321
0416100000249320
0416100000249319
0416100000249318
0416100000249317
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67981&mlon=4.79490#map=19/52.67981/4.79490
Mijn dank.
Ik zie er spaties in zitten; ik weet niet wat er misgegaan is…
AUB import:
Koppelpaardenhof 9 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64619&mlon=4.87522#map=19/51.64619/4.87522
Ploegschaar 8 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64894&mlon=4.82439#map=18/51.64894/4.82439
Spieker 36 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64863&mlon=4.82148#map=18/51.64863/4.82148
Fanny Blankers-Koenstraat 1 + 3 + 13 Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58977&mlon=4.92939#map=19/51.58977/4.92939
Met dank!
BAG import verzoeken:
In gebruik:
Wilgenrak 41 Sijbekarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70279&mlon=5.00677#map=19/52.70279/5.00677&layers=N
In gebruik:
0398100000034826 bij Stationslaan 1 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71416&mlon=4.84428#map=19/52.71416/4.84428&layers=N
Opnieuw/verbouwing:
Marconistraat 8 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67770&mlon=4.83289#map=17/52.67770/4.83289
Opnieuw/verbouwing:
Marconistraat 9 en 11 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67986&mlon=4.83294#map=17/52.67986/4.83294
Mijn dank!
Wederom een aantal nieuwe woningen en nieuwbouwprojecten gespot:
Dorpsstraat 12, Zwaag (nieuwbouw gestart)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.66042/5.04735&layers=N
Keern 157A en 157B, Hoorn (woningen in oplevering)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65549/5.04366&layers=N
Waarvoor dank!