Lachgast
(Luciën)
February 26, 2020, 10:55pm
7063
De sloop van de oude schoolgebouwen van Copernicus SG is voltooid. Bouw huurwoningen zal weldra van start gaan.
Graag import van het nieuw te bouwen appartementengebouw aan de Saffier in Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.65851/5.06531&layers=N
Dank!
Lachgast
(Luciën)
February 26, 2020, 10:58pm
7064
Bouw Maxohotel aan Helling, Utrecht is begonnen!
Graag import.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.07754/5.12199&layers=N
Bij voorbaat dank!
Graag een import van een volgende fase van Hoef en Haag, tussen Magniolaerf en Skimmiaerf zijn een paar rijtjes huizen in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.99017/5.12278 Dank alvast, ik zal daarna de straten intekenen.
AUB import:
Deze 5 nieuwe gebouwen:
Regenboogven, Eekhoorn in Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 66/5.39328
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 06/5.24111
Sondervick 135 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 28/5.37937
En het buurgebouw aub ook
AUB reimport deze:
Hendrikhof 24 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 53/5.08838
En deze:
Emmapassage - Sophiastraat Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 83/5.08833
En deze:
Heuvelstraat 14 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 51/5.08919
En dan deze 2 lange nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 88/5.08892
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51 . … 03/5.08928
Met dank weer!
jb54osm
(Jb54osm)
February 29, 2020, 10:28pm
7069
De nieuwe woning op Oostvlietweg 39A, Leidschendam is al weer een tijdje in gebruik. Daarom graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10579/4.43513&layers=N
B.v.d.
Jan
Sorry: locatielinks werken niet
HenkL
(Henk L)
March 1, 2020, 12:27pm
7078
Kan iemand deze nog oppakken?
Graag een herimport van Marsweg 5 Zwolle, pandgeometrie is nog die van voor de verbouwing (Enexis gebouw B is kleiner geworden).
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.50198/6.12227
Alvast bedankt weer.
Hmmm, waarom werken die links niet meer. Balen.
BAG verzoeken:
Opnieuw plaatsen:
Kapelweg 11 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57310&mlon=4.68605#map=19/52.57310/4.68605&layers=N
Bouw gestart
Mirembelaan 1 t/m 41 Bergen (NH)
Mirembelaan 2 t/m 8 Bergen (NH)
Mericilaan 1 t/m 15 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66194&mlon=4.70494#map=18/52.66194/4.70494&layers=N
Pand in gebruik
Tulpenmarkt 11 A t/m 11 N Zwaagdijk-Oost
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69973&mlon=5.14318#map=18/52.69973/5.14318
Nieuwbouw
Mientweg 3A/3C/3D/3F Lutjewinkel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76614&mlon=4.88260#map=18/52.76614/4.88260
Opnieuw
Bijloort 2 Broek op Langedijk
Bijgebouwen Bijloort:
0416100000247712
0416100000249321
0416100000249320
0416100000249319
0416100000249318
0416100000249317
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67981&mlon=4.79490#map=19/52.67981/4.79490
Mijn dank.
Ik zie er spaties in zitten; ik weet niet wat er misgegaan is…