Graag een import van tijdelijke supermarkt aan de Westhavenkade 82 in Vlaardingen https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.90295/4.34498 Dank.
AUB import:
Voorste Wei 32 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61343&mlon=5.15357#map=19/51.61343/5.15357
Deze 5 nieuwe gebouwen:
Regenboogven, Eekhoorn in Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43466&mlon=5.39328#map=17/51.43466/5.39328
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39306&mlon=5.24111#map=19/51.39306/5.24111
Sondervick 135 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.41628&mlon=5.37937#map=18/51.41628/5.37937
En het buurgebouw aub ook
AUB reimport deze:
Hendrikhof 24 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55653&mlon=5.08838#map=19/51.55653/5.08838
En deze:
Emmapassage - Sophiastraat Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55583&mlon=5.08833#map=19/51.55583/5.08833
En deze:
Heuvelstraat 14 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55651&mlon=5.08919#map=19/51.55651/5.08919
En dan deze 2 lange nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55588&mlon=5.08892#map=19/51.55588/5.08892
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55603&mlon=5.08928#map=19/51.55603/5.08928
Met dank weer!
Graag officiële BAG import van Alkmaarstraat 14 in A dam noord.
https://www.openstreetmap.org/changeset/81464152#map=19/52.39507/4.95135
'k Heb even zelf wat ingetekend, maar import lijkt me beter.
BVD
Eggie
Ik vrees dat mijn verzoek er tussendoor is geschoten; mag deze alsnog mee?
Hoi importeerders,
Deze oproepjes zijn er, vrees ik. tussendoor geglipt. Geen man overboord, gelukkig.
Kunnen deze er alsnog in worden gezet?
Dank namens de fietsers over het Stenenpad en op de Geldelozeweg
groeten,
Luciën
Verzoek import nieuw appartementsgebouw. 95 Adressen aan Limmenstraat, Krabbendamstraat, Slootdorpstraat.
Lokatie: https://osm.org/go/0E7ALXb7B–?m=
Alvast bedankt!
Deze lijkt niet in de BAG te zitten
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Hoi importeerders,
Deze oproepjes zijn er, vrees ik. tussendoor geglipt. Geen man overboord, gelukkig.
Kunnen deze er alsnog in worden gezet?
Keern 83 geïmporteerd bij de Uitspanning 19 komt er niets uit de BAG
Jillis Eikelenboom:Graag een import van tijdelijke supermarkt aan de Westhavenkade 82 in Vlaardingen https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.90295/4.34498 Dank.
Deze lijkt niet in de BAG te zitten
Pand staat er wel in:
De sloop is voltooid en de bouw begonnen:
Graag import van het in aanbouw zijnde De Burcht, Brantjesoever en de Argonaut.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.50761/4.95475&layers=N
Dank!
Lachgast:Hoi importeerders,
Deze oproepjes zijn er, vrees ik. tussendoor geglipt. Geen man overboord, gelukkig.
Kunnen deze er alsnog in worden gezet?Keern 83 geïmporteerd bij de Uitspanning 19 komt er niets uit de BAG
Dirk, bedankt voor het controleren.
De Uitspanning 19 betreft een bouwwerk in de tuin.
object-id: 0405100001009590 (ligt bezuiden het eigenlijk object)
De sloop van de oude schoolgebouwen van Copernicus SG is voltooid. Bouw huurwoningen zal weldra van start gaan.
Graag import van het nieuw te bouwen appartementengebouw aan de Saffier in Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.65851/5.06531&layers=N
Dank!
Bouw Maxohotel aan Helling, Utrecht is begonnen!
Graag import.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.07754/5.12199&layers=N
Bij voorbaat dank!
BAG import verzoeken
Tweede poging:
SURVEY / In gebruik: noodschool.
0361100000203740 bij Jacques Perkstraat 100 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.65469/4.77267
Nieuwbouw: In gebruik
Foxtrot 14 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68729&mlon=4.84222#map=17/52.68729/4.84222
Bouw gestart
Schoolweg 20 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89713&mlon=4.75497#map=19/52.89713/4.75497
Nieuwbouw: In gebruik
Opaalstraat 6 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60489&mlon=4.75227#map=17/52.60489/4.75227
Bouw gestart
Vincentiusstraat 9 t/m 11 | 12 t/m 14 | 18 t/m 22 | 15 t/m 17 | 23 t/m 27 Warmenhuizen
Doorbraak 23 t/m 33 Warmenhuizen
SCHUURTJES bij Vincentiusstraat 1 t/m 8 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72270&mlon=4.74149#map=19/52.72270/4.74149
Heiloo
Bouw gestart
Spanjaardslaan 16 b/18 Heiloo | Haagbeuk 35/37 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59247&mlon=4.69913#map=19/52.59247/4.69913
Bouw gestart / SURVEY
Krommelaan 1 b/c/d Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58960&mlon=4.70097#map=17/52.58960/4.70097
Bouw gestart
Haagbeuk 54 en 79 Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58958&mlon=4.69991#map=19/52.58958/4.69991
Mijn dank!
Graag BAG import XL businesspark Twente. Enkele toegevoegde en gewijzigde gebouwen.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3185/6.6683
https://www.openstreetmap.org/#map=16/52.3211/6.6485
Alvast bedankt.
Graag een import van een volgende fase van Hoef en Haag, tussen Magniolaerf en Skimmiaerf zijn een paar rijtjes huizen in aanbouw
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.99017/5.12278 Dank alvast, ik zal daarna de straten intekenen.
AUB import:
Deze 5 nieuwe gebouwen:
Regenboogven, Eekhoorn in Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 66/5.39328
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 06/5.24111
Sondervick 135 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 28/5.37937
En het buurgebouw aub ook
AUB reimport deze:
Hendrikhof 24 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 53/5.08838
En deze:
Emmapassage - Sophiastraat Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 83/5.08833
En deze:
Heuvelstraat 14 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 51/5.08919
En dan deze 2 lange nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 88/5.08892
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 03/5.08928
Met dank weer!