done
Werkt bij mij niet helaas.
done, en de paar huisnummers ernaast ook maar gelijk.
Werkt bij mij niet helaas.
done
done
Werkt bij mij niet helaas.
done, en de paar huisnummers ernaast ook maar gelijk.
Werkt bij mij niet helaas.
done
Dank voor de import, Sander.
https://www.openstreetmap.org/way/270178138
In dit pand zijn een aantal adressen bijgekomen. Merwede Tapijten is verschoven naar de achterkant (Rademacherstraat); aan de voorkant zit nu een lunchroom (Voorstrat 37). Boven zijn een aantal appartementen gebouwd binnen het bestaande pand.
Bedankt voor de import Sander, deze is er helaas bij ingeschoten:
Ook graag import nieuwbouw op deze locatie: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97458&mlon=5.71574#map=17/51.97458/5.71574&layers=N
Zie verzoek: https://www.openstreetmap.org/note/1733520#map=17/51.97458/5.71574&layers=N
Zou hier opnieuw geïmporteerd kunnen worden?
Ook bij ingeschoten zo te zien. https://www.openstreetmap.org/changeset/81187560#map=18/52.37587/4.91004
Oosterdokskade A’dam.
E.e.a. is onterecht verwijderd door startende mapper. Helaas geen reactie ontvangen.
BVD,
eggie
Nog wat import gewenst in Groningen:
Project Kunstwerf, Bloemsingel: herimport gebouw met nr. 8 (is een stuk afgehaald), import nieuwe panden met nrs. 10, 10a/10-1, 10b en 10c (NB andere nieuwbouw in omgeving is nog niet gestart).
Nieuw appartementengebouw Oosterhamrikkade 97 t/m 101-23. Aan de noordzijde van het kanaal aldaar is de afgelopen jaren veel nieuwbouw geweest; hier is de nodige herimport gewenst i.v.m. gewijzigde contouren; betreft hele deel vanaf Diephuisstraat tot Oliemuldersbrug.
Deze stond een beetje onopgemerkt tussen een overleg van Martin en Sadhu.
Graag een import van tijdelijke supermarkt aan de Westhavenkade 82 in Vlaardingen https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.90295/4.34498 Dank.
AUB import:
Voorste Wei 32 Udenhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61343&mlon=5.15357#map=19/51.61343/5.15357
Deze 5 nieuwe gebouwen:
Regenboogven, Eekhoorn in Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43466&mlon=5.39328#map=17/51.43466/5.39328
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39306&mlon=5.24111#map=19/51.39306/5.24111
Sondervick 135 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.41628&mlon=5.37937#map=18/51.41628/5.37937
En het buurgebouw aub ook
AUB reimport deze:
Hendrikhof 24 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55653&mlon=5.08838#map=19/51.55653/5.08838
En deze:
Emmapassage - Sophiastraat Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55583&mlon=5.08833#map=19/51.55583/5.08833
En deze:
Heuvelstraat 14 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55651&mlon=5.08919#map=19/51.55651/5.08919
En dan deze 2 lange nieuwe gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55588&mlon=5.08892#map=19/51.55588/5.08892
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55603&mlon=5.08928#map=19/51.55603/5.08928
Met dank weer!
Graag officiële BAG import van Alkmaarstraat 14 in A dam noord.
https://www.openstreetmap.org/changeset/81464152#map=19/52.39507/4.95135
'k Heb even zelf wat ingetekend, maar import lijkt me beter.
BVD
Eggie
Ik vrees dat mijn verzoek er tussendoor is geschoten; mag deze alsnog mee?
Hoi importeerders,
Deze oproepjes zijn er, vrees ik. tussendoor geglipt. Geen man overboord, gelukkig.
Kunnen deze er alsnog in worden gezet?
Dank namens de fietsers over het Stenenpad en op de Geldelozeweg
groeten,
Luciën
Verzoek import nieuw appartementsgebouw. 95 Adressen aan Limmenstraat, Krabbendamstraat, Slootdorpstraat.
Lokatie: https://osm.org/go/0E7ALXb7B–?m=
Alvast bedankt!
Deze lijkt niet in de BAG te zitten
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Hoi importeerders,
Deze oproepjes zijn er, vrees ik. tussendoor geglipt. Geen man overboord, gelukkig.
Kunnen deze er alsnog in worden gezet?
Keern 83 geïmporteerd bij de Uitspanning 19 komt er niets uit de BAG
Jillis Eikelenboom:Graag een import van tijdelijke supermarkt aan de Westhavenkade 82 in Vlaardingen https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.90295/4.34498 Dank.
Deze lijkt niet in de BAG te zitten
Pand staat er wel in:
De sloop is voltooid en de bouw begonnen:
Graag import van het in aanbouw zijnde De Burcht, Brantjesoever en de Argonaut.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.50761/4.95475&layers=N
Dank!