Het gebouw van Booking.com is in aanbouw, ze zijn ongeveer halverwege schat ik (ik kwam er zondag nog langs).
Pand kan dus wel in OSM, is onterecht verwijderd lijkt me. Bibliotheek/TomTom kantoor moet hersteld worden, is 1 pand.
Let op: onder het Oosterdokseiland ligt één grote parkeergarage.
Edit: ik heb ook op de changeset zelf gereageerd.
Edit: omtrek Conservatorium komt ook niet overeen met de BAG, daar is geen overlap met Booking.
Ik zou inderdaad dit hele stuk opnieuw importeren.
Bedankt! En even voor mij om wat te leren: wat was er “anders”? Ik zie dat je de oude adresnodes hebt verwijderd en de in de BAG gewijzigde of verplaatste nodes hebt geïmporteerd, klopt dat?
Nog een verbouwde woning (in 2019) aan de Boelisstraat nr. 2 in Hoorn.
Graag een import van de nieuwe omtrek, mocht dat mogelijk zijn. Volgens bag is het nog niet ingemeten, maar het lijkt te kloppen met de werkelijke situatie.
Jazeker, die staan duidelijk leesbaar naast de voordeuren op de gevel. De woningen rond de drie hoven vormen een woongemeenschap en zijn woongroepen en appartementen met verschillende gedeelde voorzieningen. De kaart is zelfs opgenomen in hun website: https://www.gwnieuwegein.nl/wonen/omgeving/
https://www.openstreetmap.org/way/270178138
In dit pand zijn een aantal adressen bijgekomen. Merwede Tapijten is verschoven naar de achterkant (Rademacherstraat); aan de voorkant zit nu een lunchroom (Voorstrat 37). Boven zijn een aantal appartementen gebouwd binnen het bestaande pand.