Graag import te Groningen:
- bijgebouw school aan de Onnemaheerd (geen huisnr); reeds in gebruik
- nieuwbouw pand Onnemaheerd 6-1 t/m 6-24
Graag import te Groningen:
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81188521 en https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81188548
Hier in A’dam heeft iemand er een potje van gemaakt… Revert heeft geen zin denk ik , want de voorgaande mutaties klopten ook niet. https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81187560
https://www.openstreetmap.org/changeset/81187560#map=18/52.37587/4.91004
Nieuwe import hier?
Gr eggie
edit… 'k Heb overigens geen idee hoe het er nu uitziet daar.
edit2 Denk maar even wachten, want er staan inderdaad objecten op historisch https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oosterdokskade&resultOffset=0&objectId=0363100012250152&objectId=0363100012181304&geometry.x=122491.67298291&geometry.y=487690.99399402&zoomlevel=5&detailsObjectId=false
Martin bedankt!
Dan zag ik vandaag nog dit huis in aanbouw:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64995/5.04583&layers=N
Keern 83 (overigens tpv het oude pand).
Dank voor het importeren!
Op De Uitspanning 19 hebben bewoners een grote muur opgetrokken rondom hun tuin.
Daar hoort ook een klein gebouwtje bij.
Kan die polygoon worden ingelezen vanuit de basisregistratie? De bijbehorende stenen muur zal ik er later aan toevoegen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65434/5.07384&layers=N
Dank!
Bedankt voor de import, Martin.
Graag invoer 2 nieuwe woningen. Odijkseweg 60a en 60b, 3994 AT, Houten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03263/5.18179
Het gebouw van Booking.com is in aanbouw, ze zijn ongeveer halverwege schat ik (ik kwam er zondag nog langs).
Pand kan dus wel in OSM, is onterecht verwijderd lijkt me. Bibliotheek/TomTom kantoor moet hersteld worden, is 1 pand.
Let op: onder het Oosterdokseiland ligt één grote parkeergarage.
Edit: ik heb ook op de changeset zelf gereageerd.
Edit: omtrek Conservatorium komt ook niet overeen met de BAG, daar is geen overlap met Booking.
Ik zou inderdaad dit hele stuk opnieuw importeren.
Bedankt! En even voor mij om wat te leren: wat was er “anders”? Ik zie dat je de oude adresnodes hebt verwijderd en de in de BAG gewijzigde of verplaatste nodes hebt geïmporteerd, klopt dat?
Graag een import van de woningen Laan van Lichtenberg 4 en 6 te Woudenberg.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07882/5.41158
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=156660.0025&geometry.y=454500.32652679&zoomlevel=7&objectId=0351100000127505&detailsObjectId=0351010000127507
Bij voorbaat dank.
Martin Borsje: Digital Sadhu:De huisnummers van Delftseschans 3 t/m 13 oneven stonden op de verkeerde plek, is inmiddels aangepast door Gemeente Nieuwegein:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=134837.39&geometry.y=447840.99&zoomlevel=7Kan dit opnieuw geïmporteerd worden? Of werkt dat anders?
Het werkt anders, maar toch gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=81188404
Bedankt! En even voor mij om wat te leren: wat was er “anders”? Ik zie dat je de oude adresnodes hebt verwijderd en de in de BAG gewijzigde of verplaatste nodes hebt geïmporteerd, klopt dat?
Ik bedoelde alleen te zeggen dat we normaal een lokatiebepaling als https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.01830&mlon=5.09348#map=19/52.01830/5.09348 verwachten.
Dat was alles
Overigens: hebben die huizen echt deze ‘fantasienamen’ of is dat fictie?
Nog een verbouwde woning (in 2019) aan de Boelisstraat nr. 2 in Hoorn.
Graag een import van de nieuwe omtrek, mocht dat mogelijk zijn. Volgens bag is het nog niet ingemeten, maar het lijkt te kloppen met de werkelijke situatie.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.64184/5.07073&layers=N
Waarvoor dank, alvast.
Graag een import van de gebouwen aan de Kievietstraat 131 - 149 te Kampen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.56344/5.89434
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=189423.205&geometry.y=508535.53992859&zoomlevel=6&objectId=0166100000033645&detailsObjectId=0166010000028485
Bij voorbaat dank
AUB re-import:
Waterstad 193 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44055&mlon=5.39718#map=19/51.44055/5.39718
Met dank!
BAG import verzoek:
Bouw gestart noodschool.
0361100000203740 bij Jacques Perkstraat 100 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65469&mlon=4.77301#map=19/52.65469/4.77301
Mijn dank.
Overigens: hebben die huizen echt deze ‘fantasienamen’ of is dat fictie?
Jazeker, die staan duidelijk leesbaar naast de voordeuren op de gevel. De woningen rond de drie hoven vormen een woongemeenschap en zijn woongroepen en appartementen met verschillende gedeelde voorzieningen. De kaart is zelfs opgenomen in hun website: https://www.gwnieuwegein.nl/wonen/omgeving/