Ik heb een achttal terugmeldingen gedaan vanwege dubbel uitgegeven huisnummers en kreeg dit als algemene reactie per mail (heb indruk gemaakt denk ik): ‘betreffende objecten hebben de status gevormd, wat impliceert dat ze nog niet gereed zijn. Zodra de objecten gereed zijn, dan worden de “oude” huisnummers ingetrokken. (…) Van de buiteninspecteur hebben wij begrepen dat de objecten nog niet gereed zijn.’
Alle meldingen zijn daarmee gesloten.
De oude objecten met de dubbele huisnummers hebben nog status ‘in gebruik’. Het is dus wachten op groen licht van de buiteninspectie van de gemeente Utrecht.
Het gebouw van Booking.com is in aanbouw, ze zijn ongeveer halverwege schat ik (ik kwam er zondag nog langs).
Pand kan dus wel in OSM, is onterecht verwijderd lijkt me. Bibliotheek/TomTom kantoor moet hersteld worden, is 1 pand.
Let op: onder het Oosterdokseiland ligt één grote parkeergarage.
Edit: ik heb ook op de changeset zelf gereageerd.
Edit: omtrek Conservatorium komt ook niet overeen met de BAG, daar is geen overlap met Booking.
Ik zou inderdaad dit hele stuk opnieuw importeren.
Bedankt! En even voor mij om wat te leren: wat was er “anders”? Ik zie dat je de oude adresnodes hebt verwijderd en de in de BAG gewijzigde of verplaatste nodes hebt geïmporteerd, klopt dat?
Nog een verbouwde woning (in 2019) aan de Boelisstraat nr. 2 in Hoorn.
Graag een import van de nieuwe omtrek, mocht dat mogelijk zijn. Volgens bag is het nog niet ingemeten, maar het lijkt te kloppen met de werkelijke situatie.