Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533
En van Kloenenkamp 10-14 Ermelo https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31574/5.59590
Lachgast
(Luciën)
February 2, 2020, 8:28pm
6962
De brandweerpost aan de IJsselweg in Blokker is vrij recent voorzien van een uitbouw. Graag een nieuwe import, als dat mogelijk mocht wezen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
groet!
Lachgast
(Luciën)
February 5, 2020, 9:21am
6963
Dan liep ik nog een oude contour tegen het lijf. De sporthal aan de Lingeweg is enige jaren geleden verbouwd en uitgebreid.
Gaarne een import! Bij voorbaat dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
HenkL
(Henk L)
February 5, 2020, 11:47am
6964
Ninjoh
February 5, 2020, 5:11pm
6965
Ninjoh
February 5, 2020, 5:18pm
6966
Gedaan in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80600843
Denk dat ik ook maar even in de omgeving ga kijken, er zitten echt een paar bijzondere constructies hier.
Graag een import van de nieuwe woningen aan de Velduil 131 e.v. in Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15940/5.40931
Ninjoh
February 6, 2020, 4:43pm
6969
Ik draai schijnbaar nog op de oude versie van de BAG plugin en daarmee is het me gewoon gelukt.
Bijgewerkt dus: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80652832
Ninjoh
February 6, 2020, 4:57pm
6970
Ik heb met drie pandjes wat gedaan, de adressen heb ik me nog niet aan gewaagd, dat is een echte bende daar… kom ik later op terug.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80653416
Bedankt tot dusver. Ik denk dat dat toiletgebouw uit 1966 er niet meer is … en dat geldt ook voor de oude vestiging van de bloemenwinkel (heb daar geen gebouw gezien volgens mij). Zal een terugmelding doen.
En ik zie wat je bedoelt met bende. Dubbele adressen, adressen binnen adressen? Gemeente mag z’n huiswerk hier overdoen.
eggie
(Eggie)
February 7, 2020, 11:51am
6972
Graag import van dit bedrijfspand https://www.openstreetmap.org/changeset/80687580#map=19/52.03257/4.22697
ABC Westland 199 in Poeldijk
BVD,
eggie
Lachgast
(Luciën)
February 9, 2020, 10:11pm
6975
MrKooken
February 10, 2020, 11:39am
6978
Bedankt voor de update. Alleen het ontbrekende pandje ontbreekt nog. Betreft huisnummers 23, 23A en 23B, bouwjaar 2018.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.21872&mlon=6.89695#map=19/52.21872/6.89695
de_vries
(de vries)
February 10, 2020, 1:10pm
6979
excuses. Ik heb het bijgewerkt.