Done
Deze lukt even niet wegens een probleempje met de plugin.
Nummer 3 stond er al, dus heb nummer 9 maar gedaan.
Het grote vlak blijkt een parkeergarage eronder te zijn.
Done
Deze lukt even niet wegens een probleempje met de plugin.
Nummer 3 stond er al, dus heb nummer 9 maar gedaan.
Het grote vlak blijkt een parkeergarage eronder te zijn.
AUB import:
Graaf Bernadottelaan 10 A Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56950&mlon=5.19730#map=18/51.56950/5.19730
En deze had ik nog in Eindhoven: het heet Haasje Over dus gebouwen over elkaar (?):
Leidingstraat 5 - 373 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44811&mlon=5.45510#map=18/51.44811/5.45510
Met dank!
Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533
En van Kloenenkamp 10-14 Ermelo https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31574/5.59590
De brandweerpost aan de IJsselweg in Blokker is vrij recent voorzien van een uitbouw. Graag een nieuwe import, als dat mogelijk mocht wezen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
groet!
Dan liep ik nog een oude contour tegen het lijf. De sporthal aan de Lingeweg is enige jaren geleden verbouwd en uitgebreid.
Gaarne een import! Bij voorbaat dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
Gedaan in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80600843
Denk dat ik ook maar even in de omgeving ga kijken, er zitten echt een paar bijzondere constructies hier.
AUB importeren:
Kerkstraat 28 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52305&mlon=5.02214#map=19/51.52305/5.02214&layers=N
Zandeind 29 a Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53027&mlon=5.01906#map=18/51.53027/5.01906&layers=N
Dit nieuwe blok:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53850&mlon=5.07357#map=17/51.53850/5.07357&layers=N
En ook deze aub:
Spaubeekstraat 89 a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58221&mlon=4.97406#map=18/51.58221/4.97406&layers=N
Met dank!
Graag een import van de nieuwe woningen aan de Velduil 131 e.v. in Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15940/5.40931
Ik draai schijnbaar nog op de oude versie van de BAG plugin en daarmee is het me gewoon gelukt.
Bijgewerkt dus: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80652832
Ik heb met drie pandjes wat gedaan, de adressen heb ik me nog niet aan gewaagd, dat is een echte bende daar… kom ik later op terug.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80653416
Bedankt tot dusver. Ik denk dat dat toiletgebouw uit 1966 er niet meer is … en dat geldt ook voor de oude vestiging van de bloemenwinkel (heb daar geen gebouw gezien volgens mij). Zal een terugmelding doen.
En ik zie wat je bedoelt met bende. Dubbele adressen, adressen binnen adressen? Gemeente mag z’n huiswerk hier overdoen.
Graag import van dit bedrijfspand https://www.openstreetmap.org/changeset/80687580#map=19/52.03257/4.22697
ABC Westland 199 in Poeldijk
BVD,
eggie
Verzoek BAG update, verbouw en aanbouw appartementencomplexen;
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.21949&mlon=6.89418#map=19/52.21949/6.89418&layers=N
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.21295&mlon=6.89007#map=17/52.21295/6.89007&layers=N
Nog een ontbrekend pandje erbij:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.21872&mlon=6.89695#map=19/52.21872/6.89695
Bij voorbaat dank.
Deze twee contouren zie ik graag nog geïmporteerd, als dat kan. Zie eerder bericht:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
Alsnog dank!
gedaan
gedaan
Bedankt voor de update. Alleen het ontbrekende pandje ontbreekt nog. Betreft huisnummers 23, 23A en 23B, bouwjaar 2018.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.21872&mlon=6.89695#map=19/52.21872/6.89695