eggie
(Eggie)
January 31, 2020, 4:19pm
6956
Graag import Kerkeplaat 3,… in Dordrecht Bedrijfspand.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82126/4.70479
BVD,
Eggie
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
February 1, 2020, 7:17pm
6957
Kan iemand eens kijken naar deze burgerschuur in Hilversum?
Id: 0402100001627420
Ninjoh
February 1, 2020, 7:39pm
6958
Lijkt me het handigst om eventuele discussies in de bijbehorende note te voeren https://www.openstreetmap.org/note/2076343
Sander_H
(Sander H)
February 1, 2020, 7:41pm
6959
Done
Deze lukt even niet wegens een probleempje met de plugin.
Nummer 3 stond er al, dus heb nummer 9 maar gedaan.
Het grote vlak blijkt een parkeergarage eronder te zijn.
AUB import:
Graaf Bernadottelaan 10 A Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56950&mlon=5.19730#map=18/51.56950/5.19730
En deze had ik nog in Eindhoven: het heet Haasje Over dus gebouwen over elkaar (?):
Leidingstraat 5 - 373 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44811&mlon=5.45510#map=18/51.44811/5.45510
Met dank!
Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533
En van Kloenenkamp 10-14 Ermelo https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31574/5.59590
Lachgast
(Luciën)
February 2, 2020, 8:28pm
6962
De brandweerpost aan de IJsselweg in Blokker is vrij recent voorzien van een uitbouw. Graag een nieuwe import, als dat mogelijk mocht wezen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
groet!
Lachgast
(Luciën)
February 5, 2020, 9:21am
6963
Dan liep ik nog een oude contour tegen het lijf. De sporthal aan de Lingeweg is enige jaren geleden verbouwd en uitgebreid.
Gaarne een import! Bij voorbaat dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
HenkL
(Henk L)
February 5, 2020, 11:47am
6964
Ninjoh
February 5, 2020, 5:11pm
6965
Ninjoh
February 5, 2020, 5:18pm
6966
Gedaan in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80600843
Denk dat ik ook maar even in de omgeving ga kijken, er zitten echt een paar bijzondere constructies hier.
Graag een import van de nieuwe woningen aan de Velduil 131 e.v. in Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15940/5.40931
Ninjoh
February 6, 2020, 4:43pm
6969
Ik draai schijnbaar nog op de oude versie van de BAG plugin en daarmee is het me gewoon gelukt.
Bijgewerkt dus: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80652832
Ninjoh
February 6, 2020, 4:57pm
6970
Ik heb met drie pandjes wat gedaan, de adressen heb ik me nog niet aan gewaagd, dat is een echte bende daar… kom ik later op terug.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80653416
Bedankt tot dusver. Ik denk dat dat toiletgebouw uit 1966 er niet meer is … en dat geldt ook voor de oude vestiging van de bloemenwinkel (heb daar geen gebouw gezien volgens mij). Zal een terugmelding doen.
En ik zie wat je bedoelt met bende. Dubbele adressen, adressen binnen adressen? Gemeente mag z’n huiswerk hier overdoen.
eggie
(Eggie)
February 7, 2020, 11:51am
6972
Graag import van dit bedrijfspand https://www.openstreetmap.org/changeset/80687580#map=19/52.03257/4.22697
ABC Westland 199 in Poeldijk
BVD,
eggie