Na een verbouwing is de contour van Ceder 1 te Hoorn gewijzigd.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65204/5.08997&layers=N
Kan dit worden geïmporteerd?
Super.
De scouts hebben hun clubhuis vergroot.
Van Ruysdaellaan 3D Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08613/4.38568&layers=N
Dus graag een import.
B.v.d.
Jan
Graag import van de Schoolkaterdijk 76 in Haaksbergen. Gaat om een nieuw gebouw op de locatie.
OSM: https://www.openstreetmap.org/search?query=schoolkaterdijk%2076%20haaksbergen#map=19/52.19136/6.72337
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=schoolkaterdijk%2076&resultOffset=0&objectId=0158100000023497&geometry.x=246317.10328125&geometry.y=467857.23015625&zoomlevel=7&detailsObjectId=0158010000012592
Alvast bedankt.
Graag import Kerkeplaat 3,… in Dordrecht Bedrijfspand.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82126/4.70479
BVD,
Eggie
Lijkt me het handigst om eventuele discussies in de bijbehorende note te voeren https://www.openstreetmap.org/note/2076343
Done
Deze lukt even niet wegens een probleempje met de plugin.
Nummer 3 stond er al, dus heb nummer 9 maar gedaan.
Het grote vlak blijkt een parkeergarage eronder te zijn.
AUB import:
Graaf Bernadottelaan 10 A Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56950&mlon=5.19730#map=18/51.56950/5.19730
En deze had ik nog in Eindhoven: het heet Haasje Over dus gebouwen over elkaar (?):
Leidingstraat 5 - 373 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44811&mlon=5.45510#map=18/51.44811/5.45510
Met dank!
Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533
En van Kloenenkamp 10-14 Ermelo https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31574/5.59590
De brandweerpost aan de IJsselweg in Blokker is vrij recent voorzien van een uitbouw. Graag een nieuwe import, als dat mogelijk mocht wezen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
groet!
Dan liep ik nog een oude contour tegen het lijf. De sporthal aan de Lingeweg is enige jaren geleden verbouwd en uitgebreid.
Gaarne een import! Bij voorbaat dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
Gedaan in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80600843
Denk dat ik ook maar even in de omgeving ga kijken, er zitten echt een paar bijzondere constructies hier.
AUB importeren:
Kerkstraat 28 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52305&mlon=5.02214#map=19/51.52305/5.02214&layers=N
Zandeind 29 a Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53027&mlon=5.01906#map=18/51.53027/5.01906&layers=N
Dit nieuwe blok:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53850&mlon=5.07357#map=17/51.53850/5.07357&layers=N
En ook deze aub:
Spaubeekstraat 89 a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58221&mlon=4.97406#map=18/51.58221/4.97406&layers=N
Met dank!
Graag een import van de nieuwe woningen aan de Velduil 131 e.v. in Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15940/5.40931
Ik draai schijnbaar nog op de oude versie van de BAG plugin en daarmee is het me gewoon gelukt.
Bijgewerkt dus: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80652832