@keesm geen idee wat je bedoeld met link geven vanuit “Delen”
Ik zie merk nu dat ik veel verder moet in zoemen voordat die huizen verschijnen
Weet iemand hoe dat komt ?
Na een verbouwing is de contour van Ceder 1 te Hoorn gewijzigd.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65204/5.08997&layers=N
Kan dit worden geïmporteerd?
Super.
De scouts hebben hun clubhuis vergroot.
Van Ruysdaellaan 3D Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08613/4.38568&layers=N
Dus graag een import.
B.v.d.
Jan
Graag import van de Schoolkaterdijk 76 in Haaksbergen. Gaat om een nieuw gebouw op de locatie.
OSM: https://www.openstreetmap.org/search?query=schoolkaterdijk%2076%20haaksbergen#map=19/52.19136/6.72337
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=schoolkaterdijk%2076&resultOffset=0&objectId=0158100000023497&geometry.x=246317.10328125&geometry.y=467857.23015625&zoomlevel=7&detailsObjectId=0158010000012592
Alvast bedankt.
Graag import Kerkeplaat 3,… in Dordrecht Bedrijfspand.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82126/4.70479
BVD,
Eggie
Lijkt me het handigst om eventuele discussies in de bijbehorende note te voeren https://www.openstreetmap.org/note/2076343
Done
Deze lukt even niet wegens een probleempje met de plugin.
Nummer 3 stond er al, dus heb nummer 9 maar gedaan.
Het grote vlak blijkt een parkeergarage eronder te zijn.
AUB import:
Graaf Bernadottelaan 10 A Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56950&mlon=5.19730#map=18/51.56950/5.19730
En deze had ik nog in Eindhoven: het heet Haasje Over dus gebouwen over elkaar (?):
Leidingstraat 5 - 373 Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44811&mlon=5.45510#map=18/51.44811/5.45510
Met dank!
Graag een import van Troosterhof 35 Utrecht https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10651/5.13623
en van de ontbrekende adressen aan o.a. de Kapteynlaan in het nieuwe winkelpand daar in de buurt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.10699/5.13533
En van Kloenenkamp 10-14 Ermelo https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.31574/5.59590
De brandweerpost aan de IJsselweg in Blokker is vrij recent voorzien van een uitbouw. Graag een nieuwe import, als dat mogelijk mocht wezen.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65932/5.09398&layers=N
groet!
Dan liep ik nog een oude contour tegen het lijf. De sporthal aan de Lingeweg is enige jaren geleden verbouwd en uitgebreid.
Gaarne een import! Bij voorbaat dank.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.65443/5.07787&layers=N
Gedaan in https://overpass-api.de/achavi/?changeset=80600843
Denk dat ik ook maar even in de omgeving ga kijken, er zitten echt een paar bijzondere constructies hier.
AUB importeren:
Kerkstraat 28 Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52305&mlon=5.02214#map=19/51.52305/5.02214&layers=N
Zandeind 29 a Riel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53027&mlon=5.01906#map=18/51.53027/5.01906&layers=N
Dit nieuwe blok:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53850&mlon=5.07357#map=17/51.53850/5.07357&layers=N
En ook deze aub:
Spaubeekstraat 89 a Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58221&mlon=4.97406#map=18/51.58221/4.97406&layers=N
Met dank!
Graag een import van de nieuwe woningen aan de Velduil 131 e.v. in Amersfoort: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15940/5.40931