Graag een BAG import voor nieuwbouwwoningen:
Vieracker 13A t/m 13E
Vieracker 23A t/m 23D
Vieracker 25A t/m 25D
Vieracker 39A t/m 39D
Vieracker 41A t/m 41D
Locatie in OSM
Locatie in BAG-viewer
Bij voorbaat dank
Graag een BAG import voor nieuwbouwwoningen:
Vieracker 13A t/m 13E
Vieracker 23A t/m 23D
Vieracker 25A t/m 25D
Vieracker 39A t/m 39D
Vieracker 41A t/m 41D
Locatie in OSM
Locatie in BAG-viewer
Bij voorbaat dank
Wil ik Park Leeuwensteijn 36, Voorburg op ‘bewoond’ zetten, bestaat de woning nog helemaal niet . Dus graag een import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07699/4.38520
B.v.d.
Jan
Gedaan
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79993258
Om een foutmelding te voorkomen heb ik van het bovenliggende building een building:part gemaakt.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79993350 en https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79993393
Graag import van het verbouwde winkelcentrum Zuid in Enschede.
Locatie in OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19178/6.87953
Locatie BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=wesseler-nering%20enschede&resultOffset=0&objectId=0153100000261131&geometry.x=257106.933125&geometry.y=468110.160625&zoomlevel=5&detailsObjectId=
Alvast dank.
Graag een BAG import voor een nieuw sportcentrum met zwembad:
Veldsingel 29
Locatie in OSM
Locatie in BAG-viewer
Bij voorbaat dank
AUB import new:
Hoogeindseweg 24 A Oost West en Middelbeers
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.46328&mlon=5.27452#map=18/51.46328/5.27452
Met dank!
Hallo daar,
Gespot bij het grootscheepse kaartonderhoud in Hoorn Kersenboogerd.
Een nieuw bijgebouw van de Jenaplanschool De Tandem, t.p.v. het oude gebouw.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/52.64900/5.09692&layers=N
Verwerkt.
Updates in Delft:
De volgende huizen in de Schoemakersplantage zijn af:
Alvast bedankt!
Daarnaast nog twee updates in Den Hoorn (voltooide gebouwen die in OSM nog als in aanbouw staan):
AUB de schuurtjes importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.49543&mlon=5.20421#map=19/51.49543/5.20421
En een nieuwe:
Sint Josephstraat 6 Haghorst
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.49588&mlon=5.20612#map=19/51.49588/5.20612
Met dank
@keesm geen idee wat je bedoeld met link geven vanuit “Delen”
Ik zie merk nu dat ik veel verder moet in zoemen voordat die huizen verschijnen
Weet iemand hoe dat komt ?