De nieuwe Lidl aan de Iepenlaan 1A in Woerden heb ik vast even zelf ingetekend bij hulp aan een startende mapper.
De parkeerplaats klopt nu helemaal.
Graag toch nog officiële import. Gesloopte gebouwen heb ik al verwijderd van de kaart.
https://www.openstreetmap.org/changeset/79716985#map=19/52.08134/4.87678
BVD,
Eggie
Graag een bag import van de huizen langs de torenwachterstraat in Zaltbommel
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.79934/5.25465
@Jvitegem: Bedoel je Thijs de Torenwachterstraat: https://osm.org/go/0EvO5cMAo–?m=
(bij jouw link moet je inloggen, je kunt beter een link geven vanuit “Delen”. )
De woningen langs Thijs de Torenwachterstraat staan overigens al in osm vanuit een eerdere BAG-import.
Adres ontbreekt https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16378/4.71678&layers=N
Kerkweg 28B, 2461 GD Ter Aar (Vomar supermarkt)
BVBD
Nog een nieuwe toevoeging aan het Nederlandse landschap in Middenmeer:
Hoornseweg 25, Middenmeer
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.80614/5.00507&layers=N
Er waren nog wat nieuwbouwprojecten gaande in Middenmeer, maar ik heb ze niet opgeschreven.
Deze nieuwe gezien:
0785100000018750
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53376&mlon=5.07950#map=18/51.53376/5.07950
Met dank!
H’m: staan die er niet al?
Nogmaals bedankt
Deze panden zijn gesloopt en opnieuw gebouwd en nu in gebruik. https://www.openstreetmap.org/node/2866665987
Kruiningen Berghoekstraat 36-40 4416BK
Deze panden zijn gesloopt en opnieuw gebouwd en nu in gebruik. https://www.openstreetmap.org/node/2866665987
Kruiningen Berghoekstraat 36-40 4416BK
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79814896
Aan de overkant staat ook nog wat te gebeuren!
De vergrote Aldi op de Mgr v Steelaan 205, Voorburg is al weer een tijdje open.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08072/4.36225
Graag een import.
B.v.d.
Jan
Graag import van deze verbouwde school aan de Boogschutter 71 in Dordrecht. Van de beschrijving in de BAG viewer klopt niet veel, maar dat zal wel komen dat het een gedeeltelijke afbraak en nieuwbouw betreft.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.78021/4.66920
BVD,
Eggie
AUB her-import:
Oirschotsebaan 6 Oisterwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55363&mlon=5.22565#map=19/51.55363/5.22565
En deze aub importeren:
0824100000023771
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55321&mlon=5.22681#map=19/51.55321/5.22681
Met dank!
Aub import van project Eemerald @ https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16015/5.38231
en van project Platform @ https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16000/5.37945 (NB: dit is een overbouwing van twee fabriekspanden, staat er dus als een tafel bovenop)
BAG import in Beverwijk van 2 nieuwe panden (zo goed als af)