Even scheef gekeken: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79577364
Even kijken wat het is geworden nu Was ook even bezig
Ik doe even niets
edit WOEAAHH … Ze liggen precies op elkaar
edit3 aangepast… duplikaat verwijderd
Tsja: ik werd zo onder druk gezet (en het eten stond klaar!)
BAG verzoeken
In gebruik
Koningin Máximalaan 57 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89552&mlon=4.75770#map=19/52.89552/4.75770
In gebruik/opnieuw
Prins Constantijnstraat 19 en 31 t/m 37 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89561&mlon=4.76005#map=19/52.89561/4.76005
Survey/bouw gestart
Let op: TWEE panden met hetzelfde huisnummer.
Noordervaart 129 Stompetoren 0361100000201756
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61900&mlon=4.78877#map=18/52.61900/4.78877
Mijn dank!
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79623391
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79623524
en
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79623575
uiteraard met foutmelding aangaande dubbel huisnummer!
Verzoek import van J.H.Hisgenpad 268 - 386 + 400 - 840 (2 panden)
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AFI9PV–?m=
Verzoek: herimport van het voormalig defensieterrein bij Arnhem rondom deze opmerking: https://www.openstreetmap.org/note/2013077
Het gaat om de panden en adressen aan wat in OSM nog Radarweg, Tacanweg en Zeven Provinciënweg heet.
Een deel van de panden, vooral ten noorden van de opmerking, bestaat niet meer in de BAG (zijn gesloopt).
Dank.
Uitkijkende vanuit de Rijntoren in Arnhem nog een verzoek: import van de nieuwe kantoorpanden aan de Amsterdamseweg 54 en 60 (54 is al een tijdje in gebruik, 60 is bijna klaar) https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98581/5.89989
Dank.
Vandaag tot mijn verrassing gespot, een gebouw met adres Schelphoek 6 te Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.63885/5.08688&layers=N
Gaarne importeren.
Het restaurant op ponton ernaast is uitgebrand en wordt opnieuw opgebouwd. Is er zoiets als een status ‘uitgebrand’?
Dank!
Gesloopte gebouwen en adressen kun je zelf zonder BAG-tools verwijderen. Als je dat gedaan hebt kun je aangeven welke nieuwe gebouwen geïmporteerd wil hebben.
Martin
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=55840691
En een afgebrand gebouw kun je verwijderen en opnieuw importeren als er weer een nieuw staat
Het volgende in Nissewaard:
https://www.openstreetmap.org/note/1740687#map=19/51.82405/4.34416&layers=N
Lede 15 en 17
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82498/4.25020
Alicante 3
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82768/4.24390
Bij de voetbalvereniging is een gebouwtje verschenen
Het volgende in Westvoorne:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.87482/4.06862
Na inmeting definitieve geometrie is het pand Dorpsweg 10 iets verschoven.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91824/4.10551
Rebecca Kruikhofje 2, 3, 4 en 5 zijn gereed gemeld.
Graag import van nieuwe bedrijfspanden Toermalijnring 2200 en 1500 (aan weerszijde van de Toermalijnring) te Dordrecht.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.76404/4.63190
BVD,
Eggie
De nieuwe Lidl aan de Iepenlaan 1A in Woerden heb ik vast even zelf ingetekend bij hulp aan een startende mapper.
De parkeerplaats klopt nu helemaal.
Graag toch nog officiële import. Gesloopte gebouwen heb ik al verwijderd van de kaart.
https://www.openstreetmap.org/changeset/79716985#map=19/52.08134/4.87678
BVD,
Eggie
Graag een bag import van de huizen langs de torenwachterstraat in Zaltbommel
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.79934/5.25465