Verzoek: herimport van het voormalig defensieterrein bij Arnhem rondom deze opmerking: https://www.openstreetmap.org/note/2013077
Het gaat om de panden en adressen aan wat in OSM nog Radarweg, Tacanweg en Zeven Provinciënweg heet.
Een deel van de panden, vooral ten noorden van de opmerking, bestaat niet meer in de BAG (zijn gesloopt).
Dank.
Uitkijkende vanuit de Rijntoren in Arnhem nog een verzoek: import van de nieuwe kantoorpanden aan de Amsterdamseweg 54 en 60 (54 is al een tijdje in gebruik, 60 is bijna klaar) https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.98581/5.89989
Dank.
Gesloopte gebouwen en adressen kun je zelf zonder BAG-tools verwijderen. Als je dat gedaan hebt kun je aangeven welke nieuwe gebouwen geïmporteerd wil hebben.
De nieuwe Lidl aan de Iepenlaan 1A in Woerden heb ik vast even zelf ingetekend bij hulp aan een startende mapper.
De parkeerplaats klopt nu helemaal.
Graag toch nog officiële import. Gesloopte gebouwen heb ik al verwijderd van de kaart. https://www.openstreetmap.org/changeset/79716985#map=19/52.08134/4.87678
BVD,
Eggie