Dodanie nowej warstwy (ortofotomapa 2018 - Wrocław)

W ostatnim czasie staram się poprawiać mapy w okolicy, w której mieszkam i dodaję różne szczegóły do map OSM. Moja część Wrocławia dość szybko się rozwija, obecnie korzystam do celów ogólnych z ortofotomapy Geoportal 2, a do dodawania szczegółów - z wrocławskiej ortofotomapy z 2015 roku (mapa ogólnokrajowa ma po prostu zbyt słabą rozdzielczość). Czy skoro do OSM można było dodać wrocławską ortofotomapę z 2015 roku, czy jest jakaś możliwość, aby zrobić to samo ze zdjęciami z 2018 roku, dostępnymi na stronie SIP Wrocławia (https://gis.um.wroc.pl/mapy/ortofoto/)?
Pozdrawiam, tslipa

Hej!

maro21 zgłaszał już na editor-layer-index prośbę o podpięcie tej warstwy analogicznie do tej z 2015.
Możesz ewentualnie zgłosić tam (ponowne) pytanie o bieżący status, bo sprawa ciągle wisi jako open

Pozdr!

Tak. Ja też czekam.

Super, dzięki za odpowiedź i za wcześniejsze zgłoszenie problemu.

Prawie miesiąc temu napisałem w tamtym wątku i dostałem odpowiedź, że trzeba zrobić pull request. Niestety nie znam się zupełnie na tych sprawach, więc raczej nie podejmę się tego. Czy ktoś z Was umiałby coś takiego zrobić?

Czy ktoś wie kiedy ten podkład będzie dostępny? Trochę już minęło od zakończenia sprawy na githubie…

Będzie dostępny niestety dopiero po wypuszczeniu nowej wersji edytora iD, ale kiedy dokładnie to nie wiadomo.