Even kijken, in Tilburg, ik heb er vanochtend ter plekke gestaan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55599&mlon=5.08905#map=19/51.55599/5.08905
Ik heb verwijderd in OSM dat gesloopt is: changeset/79449274
Deze 2 gebouwen te importeren:
1)
Resultaat (116 huidige adressen)
Frederikstraat 40-284 Tilburg
2)
Resultaat (64 huidige adressen)
Emmapassage 5 01 - 13 11 Tilburg, plus Frederikstraat 41/55 in zelfde gebouw (?)
Ik zie dan wel de noordkant van deze 2 gebouwen door de bestaande bebouwing gaan.
Aan die kant worden de huidige gebouwen ook al deels gesloopt, maar BAG toont dat nog niet.
Even kijken wat de importeur hier van vindt cq kan maken.
Met dank!
BikePC
(BikePC)
January 11, 2020, 8:56pm
6881
Verzoek BAG import nieuw gemaal Dorppolder aan de Dorppolderweg bij Schipluiden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97945&mlon=4.30370#map=17/51.97945/4.30370
Dank alvast!
Ninjoh
January 12, 2020, 12:56pm
6882
Ninjoh
January 12, 2020, 1:08pm
6883
Gaarne import van grootste hotel vd Benelux, Europaboulevard 2b, Amsterdam
Lokatie : https://osm.org/go/0E4_3XkbG?m=
dvdhoven
(D van den Hoven)
January 12, 2020, 4:04pm
6887
FrankOverman:
Even kijken, in Tilburg, ik heb er vanochtend ter plekke gestaan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55599&mlon=5.08905#map=19/51.55599/5.08905
Ik heb verwijderd in OSM dat gesloopt is: changeset/79449274
Deze 2 gebouwen te importeren:
1)
Resultaat (116 huidige adressen)
Frederikstraat 40-284 Tilburg
2)
Resultaat (64 huidige adressen)
Emmapassage 5 01 - 13 11 Tilburg, plus Frederikstraat 41/55 in zelfde gebouw (?)
Ik zie dan wel de noordkant van deze 2 gebouwen door de bestaande bebouwing gaan.
Aan die kant worden de huidige gebouwen ook al deels gesloopt, maar BAG toont dat nog niet.
Even kijken wat de importeur hier van vindt cq kan maken.
Met dank!
Ik kan er niks van maken. Beter wachten tot het in de BAG uitgekristalliseerd is. Nu krijg je allerlei overlappingen en dan wordt het erg lastig
jb54osm
(Jb54osm)
January 13, 2020, 12:24pm
6888
De Natuurboerderij op Veurseweg 184, Voorschoten
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.11708/4.43335&layers=N
is bijna klaar.
Daarom graag een import.
B.v.d.
Jan
eggie
(Eggie)
January 14, 2020, 12:13pm
6889
Graag import van een nieuwbouwwoning aan de Halderheiweg 3b in Boxtel
https://www.openstreetmap.org/changeset/79561995
De startende mapper heeft e.e.a. al zelf ingetekend.
BVD,
Eggie
Egbert,
De BAG is de outline van het perceel voor een static caravan. Die heb ik niet geïmporteerd
de vries heeft reeds een huis in aanbouw geïmporteerd CS 67664683; daarvan is de outline niet veranderd
Martin
eggie
(Eggie)
January 14, 2020, 6:04pm
6892
Ha Martin… Het gaat over dit gebouw https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=halderheiweg%203b&resultOffset=0&objectId=0757100001526603&geometry.x=150012.42999573&geometry.y=401594.61099851&zoomlevel=7&detailsObjectId=0757010001526671
Vreemd dat in de BAG iets anders staat In de BAG viewer is het wel te zien.
Hier staat het nog op bouwvergunning, maar op PDOK 2019 is de bouw al ver gevorderd.
In de BGT omtrekgericht is het ook te zien.
Zal voorlopig even uitlijnen volgens de BGT en zelf een adresnode aanmaken.
Wellicht ben ik niet duidelijk geweest.
Mocht je het toch in de BAG zien dan nog graag import.
edit 3b even uitgelijnd volgens de BGT (Zou dus nog officieel geïmporteerd moeten worden) https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.60308/5.31507
3c zie ik ook in de BAG staan, maar daar start de bouw ergens in 2020.
Gr Eggie
eggie
(Eggie)
January 14, 2020, 6:14pm
6894
Even kijken wat het is geworden nu Was ook even bezig
Ik doe even niets
edit WOEAAHH … Ze liggen precies op elkaar
edit3 aangepast… duplikaat verwijderd
eggie:
Even kijken wat het is geworden nu Was ook even bezig
Ik doe even niets
edit WOEAAHH … Ze liggen precies op elkaar
edit3 aangepast… duplikaat verwijderd
Tsja: ik werd zo onder druk gezet (en het eten stond klaar!)
BAG verzoeken
In gebruik
Koningin Máximalaan 57 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89552&mlon=4.75770#map=19/52.89552/4.75770
In gebruik/opnieuw
Prins Constantijnstraat 19 en 31 t/m 37 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89561&mlon=4.76005#map=19/52.89561/4.76005
Survey/bouw gestart
Let op: TWEE panden met hetzelfde huisnummer.
Noordervaart 129 Stompetoren 0361100000201756
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61900&mlon=4.78877#map=18/52.61900/4.78877
Mijn dank!
Verzoek import van J.H.Hisgenpad 268 - 386 + 400 - 840 (2 panden)
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AFI9PV–?m=