Polecam odwiedzić stronę ponownie, ponieważ już jest nowa dostawa (19 020!*) Teraz to > [?**] do drogi.
Już teraz proszę wszystkich, aby starannie uzupełniać braki, a nie iść na rekord w czasie usunięcia mrówek (niestety, ale widziałem już takie przypadki :/).
Na ochotnika biorę powiat warszawski zachodni i sochaczewski!
Powodzenia wszystkim!
Edit:
*Tak było w chwili pisania posta, obecnie licznik pokazuje 0 …
**Legenda została z poprzedniej odległości adresu do drogi (z tego, co pamiętam, to właśnie było 200m). Nie wiem, jaka jest obecna odległość.
Różowe mrówki wyświetlają się na razie tylko do przybliżenia 11.
Jak widać, trzeba jeszcze poczekać na pełne działanie
W czasie testów znalazłem taki przypadek: http://v3.mrowka.org/adresy/#18/52.41299/17.07552.
Tag ‘addr:street’ ma poprawną wartość, ale wygląda na to, że mrówczy algorytm bierze pod uwagę również tag ‘name’.
Czyli po prostu dopiero w niedzielę będzie kolejne odświeżenie? Też mnie to zastanowiło, bo poprawiłem kilka mrówek w pomorskim. Do tej pory co godzinę były przyrostowe aktualizacje tj. sprawdzanie adresów które były zaraportowane jako błędne i kasowanie ich (a nie pełne sprawdzenie).
Super narzędzie do poprawy nazewnictwa ulic i rysowania dojazdów. Widać po pewnych obszarach, że niektórzy intensywnie korzystają w swoich okolicach, bo mrówek nie ma wcale. Ale są też rejony bardzo zaniedbane. Korzystam intensywnie.
Pytasz się autora edycji - https://www.openstreetmap.org/changeset/14609960
lub w gminie - w uchwale nadającej nazwę powinna być mowa o kogo konkretnie chodziło. O ile taką uchwałę potrafią odnaleźć.