Niet gevonden?
Graag een herimport van pand 0748100000000074 vanwege geslaagde terugmelding: https://www.openstreetmap.org/note/1731272#map=18/51.50280/4.31195&layers=N
Dank alvast
Geïmporteerd
AUB import, onderweg gezien:
Bredasebaan 10 Bosschenhoofd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55450&mlon=4.55603#map=17/51.55450/4.55603
Met dank
Geïmporteerd
Verzoek BAG import:
Bouw gestart / in de verhuur
Jan Mostaerthof 2 t/m 76 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63650&mlon=4.73312#map=19/52.63650/4.73312
Mijn dank!
Geïmporteerd
Graag het nieuwe pand aan de Groene Kadeweg 13 te Almere importeren: https://www.openstreetmap.org/note/1971611
Dank wederom.
Ook in Almere: Scandinaviëkade 179-203 (https://www.openstreetmap.org/note/2043611)
en Fransisco Pizarrostraat 52-130 (https://www.openstreetmap.org/note/2043727)
Even kijken, in Tilburg, ik heb er vanochtend ter plekke gestaan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55599&mlon=5.08905#map=19/51.55599/5.08905
Ik heb verwijderd in OSM dat gesloopt is: changeset/79449274
Deze 2 gebouwen te importeren:
1)
Resultaat (116 huidige adressen)
Frederikstraat 40-284 Tilburg
2)
Resultaat (64 huidige adressen)
Emmapassage 5 01 - 13 11 Tilburg, plus Frederikstraat 41/55 in zelfde gebouw (?)
Ik zie dan wel de noordkant van deze 2 gebouwen door de bestaande bebouwing gaan.
Aan die kant worden de huidige gebouwen ook al deels gesloopt, maar BAG toont dat nog niet.
Even kijken wat de importeur hier van vindt cq kan maken.
Met dank!
Verzoek BAG import nieuw gemaal Dorppolder aan de Dorppolderweg bij Schipluiden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97945&mlon=4.30370#map=17/51.97945/4.30370
Dank alvast!
Gaarne import van grootste hotel vd Benelux, Europaboulevard 2b, Amsterdam
Lokatie : https://osm.org/go/0E4_3XkbG?m=
Geïmporteerd
Geïmporteerd