BAG import verzoeken
Bouw gestart
Rozentuin 12 t/m 26 De Goorn
Wildbaan 23 t/m 35 De Goorn
Wildbaan 24 t/m 62 De Goorn
Dorpsvaart 9/11/29 De Goorn
Bloementuin 17 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63210&mlon=4.94797#map=18/52.63210/4.94797
Mijn dank!
BAG verzoeken:
Bouw gestart
Floris van Noordwijklaan 24 Spanbroek
A. Commandeurlaan 23/30/40 Spanbroek
Weidehof 2 t/m 12 Spanbroek
Floris van Noordwijklaan 31 Spanbroek
Heerenvest 24/26 Spanbroek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7012&mlon=4.9608#map=15/52.7012/4.9608
Pade 16 Opmeer ->Bijgebouw: 0432100000008322
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70410&mlon=4.93653#map=17/52.70410/4.93653&layers=N
In gebruik: Burgemeester Zijpstraat 1 Midwoud
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7195&mlon=5.0802#map=16/52.7195/5.0802&layers=N
Narcis 2 t/m 6 en 20/24/25/28 Andijk
Opnieuw/verplaatsen: Narcis 12 Andijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74927&mlon=5.22280#map=18/52.74927/5.22280
Bouw gestart: bedrijven
Jan Tinbergenweg 3 t/ 15 Zwaag
Jelle Zijlstraweg 2 t/ 56 en 3 t/m 3E Zwaag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68059&mlon=5.08491#map=17/52.68059/5.08491
Bouw gestart
De Vriendschap 9/11/13/ Nibbixwoud
In gebruik
De Vriendschap 2/7/12 t/m 26 Nibbixwoud
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69284&mlon=5.05480#map=19/52.69284/5.05480
Mijn dank.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79308492
Eventueel teveel geïmporteerde zelf handmatig verwijderen.
Graag een herimport van pand 0748100000000074 vanwege geslaagde terugmelding: https://www.openstreetmap.org/note/1731272#map=18/51.50280/4.31195&layers=N
Dank alvast
Verzoek BAG import:
Bouw gestart / in de verhuur
Jan Mostaerthof 2 t/m 76 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63650&mlon=4.73312#map=19/52.63650/4.73312
Mijn dank!
Graag het nieuwe pand aan de Groene Kadeweg 13 te Almere importeren: https://www.openstreetmap.org/note/1971611
Dank wederom.
Even kijken, in Tilburg, ik heb er vanochtend ter plekke gestaan:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55599&mlon=5.08905#map=19/51.55599/5.08905
Ik heb verwijderd in OSM dat gesloopt is: changeset/79449274
Deze 2 gebouwen te importeren:
1)
Resultaat (116 huidige adressen)
Frederikstraat 40-284 Tilburg
2)
Resultaat (64 huidige adressen)
Emmapassage 5 01 - 13 11 Tilburg, plus Frederikstraat 41/55 in zelfde gebouw (?)
Ik zie dan wel de noordkant van deze 2 gebouwen door de bestaande bebouwing gaan.
Aan die kant worden de huidige gebouwen ook al deels gesloopt, maar BAG toont dat nog niet.
Even kijken wat de importeur hier van vindt cq kan maken.
Met dank!
BikePC
(BikePC)
January 11, 2020, 8:56pm
6881
Verzoek BAG import nieuw gemaal Dorppolder aan de Dorppolderweg bij Schipluiden:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97945&mlon=4.30370#map=17/51.97945/4.30370
Dank alvast!
Ninjoh
January 12, 2020, 12:56pm
6882