Geim
(Geim)
January 1, 2020, 9:40am
6835
Gelukkig nieuwjaar allemaal!
Volgens deze opmerking: https://www.openstreetmap.org/note/2042257#map=17/52.43011/4.82290&layers=N is er een pand gesloopt. Kaart komt in elk geval niet overeen met BGT. Zou iemand een (her)import willen doen?
Bij voorbaat dank!
de_vries
(de vries)
January 1, 2020, 11:38am
6838
Aangepast. Bedankt voor het door sturen van deze melding
SCNC
January 2, 2020, 2:36pm
6839
Bij oosterdok amsterdam zijn aan aantal panden anders in BAG. Ook ontbreekt de garage. Kan iemand volgende importeren, ik werk OSM daarna bij zodat pand wat parkeergarage is, dan ook als parkeergarage wordt opgenomen.
ID 036100012181304 betreft grote vlak dat in BAG staat, dit is de parkeergarage.
Oosterdokskade nr1, Hilton hotel, hierbij ontbreekt in OSM het uitkragende deel boven de weg, graag geheel nogmaals invoegen, onderste deel svp laten staan ivm opdelen pand
Pand booking.com ook svp opnieuw inladen, ook hier is pand groter in BAG dan in OSM. Svp ook hier niet het oude verwijderen ivm opdelen
AUB import:
0866100000031945
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39634&mlon=5.44020#map=19/51.39634/5.44020
En ik heb hier per woning genoteerd wat er nu in aanbouw is, maar ik stel voor:
importeer alle missende woningen hierzo; ik zal degenen die af zijn op af zetten naderhand.
Watermolen en Oliemolen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.38455&mlon=5.43699#map=17/51.38455/5.43699
Met dank!
BAG verzoeken:
Bouw gestart
Zeewolf 1 t/m 15 Schagen
Haring 7 en 10 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79642&mlon=4.80618#map=18/52.79642/4.80618&layers=N
Opnieuw/bouw gestart:
Nes 7 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79568&mlon=4.80393#map=19/52.79568/4.80393&layers=N
Julianadorp
Bouw gestart
Koningsbrink 90 t/m 114 Julianadorp
Prins Clauslaan 31 t/m 34 Julianadorp
Prinses Margrietstraat 3 t/m 19 Julianadorp
In gebruik: Koningin Máximalaan 57 Julianadorp
Opnieuw
Prins Constantijnstraat 9 Julianadorp
Prins Constantijnstraat 15/17/21/27 Julianadorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.89595&mlon=4.76075#map=18/52.89595/4.76075
Mijn dank!
Verzoek BAG-import van de Flugi van Aspermontlaan in Rozendaal (wijk nieuwbouw).
Link: https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/52.00148/5.95328
Alvast bedankt!
SCNC:
Bij oosterdok amsterdam zijn aan aantal panden anders in BAG. Ook ontbreekt de garage. Kan iemand volgende importeren, ik werk OSM daarna bij zodat pand wat parkeergarage is, dan ook als parkeergarage wordt opgenomen.
ID 036100012181304 betreft grote vlak dat in BAG staat, dit is de parkeergarage.
Oosterdokskade nr1, Hilton hotel, hierbij ontbreekt in OSM het uitkragende deel boven de weg, graag geheel nogmaals invoegen, onderste deel svp laten staan ivm opdelen pand
Pand booking.com ook svp opnieuw inladen, ook hier is pand groter in BAG dan in OSM. Svp ook hier niet het oude verwijderen ivm opdelen
Heb je een OSM-lokatiemarker aub?
SCNC
January 4, 2020, 6:48pm
6847
BAG import verzoeken:
Nieuwbouw
Boomkroft 2 t/m 8 Alkmaar
Laan van Bergama 38/40 Alkmaar
Garsdelsloot 1 t/m 5 Alkmaar
Garsdelsloot 2 t/m 16 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66310&mlon=4.77658#map=19/52.66310/4.77658
Survey/in gebruik
Benedenweg 192 Sint Pancras
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65850&mlon=4.77974#map=19/52.65850/4.77974
Survey/bouw gestart
Nieuwe Vaart 29 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64287&mlon=4.77174#map=19/52.64287/4.77174
Mijn dank!
JeroenK88
(JeroenK88)
January 6, 2020, 2:12pm
6851
JeroenK88
(JeroenK88)
January 6, 2020, 2:17pm
6852
JeroenK88
(JeroenK88)
January 6, 2020, 2:18pm
6853
Ninjoh
January 6, 2020, 4:41pm
6854
Gedaan https://overpass-api.de/achavi/?changeset=79256742
Sommige van die weggetjes daar lopen dwars door huizen heen, die moet je zelf even aanpassen naar je eigen inzicht.