nr. 12 en 13 geïmporteerd.
Beste mensen,
Gisteren in het voorbijgaan opgemerkt.
Graag de import van de nieuwe contouren van het Oscar Romero aan de Bouwsteen in Hoorn:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65766/5.07227&layers=NDe renovatie en uitbreiding is in november vorig jaar begonnen. Zie: https://www.oscarromero.nl/onze-school/verbouwing-oscar-romero
Dank!
Aangepast. De nieuwe contouren staan nog op ‘niet ingemeten’ dus ik weet niet zeker in hoeverre het klopt zo, maar dit is wat ik er van kan maken.
Verzoek imports:
Nieuwbouw rond Willebrordusplein 40 Zoutelande. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50120/3.48158
Verschoven huizen rond Brouwpit 13-23 Meliskerke. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51678/3.51418
aangepast.
nr. 12 en 13 geïmporteerd.
Bedankt!
Hier ontbreekt nog een pandje. Gek genoeg bestaan er volgens de BAG 2 panden met adres Leidsebosje 5.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36232/4.88122&layers=N
gedaan
AUB Import Breda:
Charles Petitweg 22 Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.6024&mlon=4.8031#map=16/51.6024/4.8031Met dank weer!
staat er op
Bouw gestart te Meteren, gaarne BAG-import:
- Buitenbos 3 t/m 13
- Witbomenbos 1 t/m 7
- Sterrebos 4 t/m 14
https://osm.org/go/0EvwGkSc5–?m=Alvast bedankt!
gedaan
Bouw gestart
Sportlaan 2 t/m 4Z Egmond aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 63/4.63658
gedaan
Verbouwing pand/etage toegevoegd
S.v.p. huisnummers opnieuw plaatsen en nieuwe toevoegen.
->47 adressen. Deels nieuw, deels vervallen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 79/4.75219
gedaan, maar geen nieuwe nummers gevonden
Oude/nieuwe huisnummer door elkaar. s.v.p. aanpassen:
Westmijzerdijk 2 t/m 11 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 94/4.88676
gedaan
Nieuwbouw
In gebruik: Zwanenbloemstraat 53 Heerhugowaard
Vergunning: Zwanenbloemstraat 55 Heerhugowaard
Gestart: Zwanenbloemstraat 57 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 14/4.86598Nieuwbouw
In gebruik: Wilde Hoppad 1 Heerhugowaard / Kamgrasstraat 2 Heerhugowaard
Gestart: Witbolstraat 30 en 18 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 703/4.8696
gedaan, maar wat is er aan de hand met deze adres node: https://www.openstreetmap.org/node/5965668849 die jij hebt toegevoegd? nr 35 staat er nu 2x in. Volgens de BAG is alleen de nr 35 in het pand ernaast correct.
Nieuwbouw:
opnieuw/in gebruik: Rozemarijn 1 Heerhugowaard
gestart: Rozemarijn 4 Heerhugowaard / Lavendel 2 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 53/4.82035
gedaan
Nieuwbouw
De Droogmakerij 72A t/m 72G Heiloo
De Droogmakerij 66A t/m 70G Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52. … 66/4.74683
gedaan
Mijn dank
geen probleem!
Verzoek import nieuwe geometrie Jumbo Drachten https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.11768/6.09685
gedaan
Graag een import vanuit de BAG van de volgende twee panden:
IJsvogel 73-85B te Blokker
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.65912/5.08846&layers=NIJsvogel 108-133 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.65980/5.09079&layers=NDe bouw is al enige maanden gaande.
Bedankt o importeerder!
geïmporteerd
Langiusdijk nummer 25, bouw is gestart. Graag een import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77380&mlon=6.93514#map=18/52.77380/6.93514&layers=N
Nummer 12 mag ook meegenomen worden, was nog maar weinig activiteit, maar ik blijf het wel in de gaten houden.Bij voorbaat dank!
staat er op
Pls import (oude heb ik net verwijderd):
Provincialeweg Noord 52 Almkerk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.77737&mlon=4.94773#map=19/51.77737/4.94773
Voorstraat 26 Almkerk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.76902&mlon=4.95473#map=19/51.76902/4.95473
Met dank
Kan iemand hier nog een pand plaatsen no 40, tussen 38 en 42 in, een soort nakomertje te Meerkerk.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91441/4.99340
Gelukkig nieuwjaar allemaal!
Volgens deze opmerking: https://www.openstreetmap.org/note/2042257#map=17/52.43011/4.82290&layers=N is er een pand gesloopt. Kaart komt in elk geval niet overeen met BGT. Zou iemand een (her)import willen doen?
Bij voorbaat dank!
Pls import (oude heb ik net verwijderd):
Provincialeweg Noord 52 Almkerk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.77737&mlon=4.94773#map=19/51.77737/4.94773Voorstraat 26 Almkerk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.76902&mlon=4.95473#map=19/51.76902/4.95473Met dank
gedaan
Kan iemand hier nog een pand plaatsen no 40, tussen 38 en 42 in, een soort nakomertje te Meerkerk.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91441/4.99340
staat er op
Gelukkig nieuwjaar allemaal!
Volgens deze opmerking: https://www.openstreetmap.org/note/2042257#map=17/52.43011/4.82290&layers=N is er een pand gesloopt. Kaart komt in elk geval niet overeen met BGT. Zou iemand een (her)import willen doen?
Bij voorbaat dank!
Aangepast. Bedankt voor het door sturen van deze melding
Bij oosterdok amsterdam zijn aan aantal panden anders in BAG. Ook ontbreekt de garage. Kan iemand volgende importeren, ik werk OSM daarna bij zodat pand wat parkeergarage is, dan ook als parkeergarage wordt opgenomen.
ID 036100012181304 betreft grote vlak dat in BAG staat, dit is de parkeergarage.
Oosterdokskade nr1, Hilton hotel, hierbij ontbreekt in OSM het uitkragende deel boven de weg, graag geheel nogmaals invoegen, onderste deel svp laten staan ivm opdelen pand
Pand booking.com ook svp opnieuw inladen, ook hier is pand groter in BAG dan in OSM. Svp ook hier niet het oude verwijderen ivm opdelen
AUB import:
0866100000031945
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39634&mlon=5.44020#map=19/51.39634/5.44020
En ik heb hier per woning genoteerd wat er nu in aanbouw is, maar ik stel voor:
importeer alle missende woningen hierzo; ik zal degenen die af zijn op af zetten naderhand.
Watermolen en Oliemolen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.38455&mlon=5.43699#map=17/51.38455/5.43699
Met dank!
Bag import verzoeken:
Survey/bouw gestart
Schermerplein 3 t/m 14 Stompetoren
Schuren: Droogmakerij 2 t/m 22 Stompetoren
Droogmakerij 17 t/m 37 Stompetoren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61266&mlon=4.82218#map=18/52.61266/4.82218
Survey/bouw gestart
Noordervaart 129 Stompetoren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61907&mlon=4.78859#map=17/52.61907/4.78859
Survey/bouw gestart
Koelmalaan 344 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61769&mlon=4.76500#map=19/52.61769/4.76500
Survey/bouw gestart
Pieter Zeemanstraat 1 t/m 13B Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62550&mlon=4.77157#map=19/52.62550/4.77157
Mijn dank.