bijgewerkt
gedaan
Alle panden staan nog op ‘vergunning verleend’. kan je aangeven om welke panden het precies gaat?
Op de note staat 12, en op satellietdataportaal zie ik idd in die omgeving een paar woningen die gereed zijn.
Beste mensen,
Gisteren in het voorbijgaan opgemerkt.
Graag de import van de nieuwe contouren van het Oscar Romero aan de Bouwsteen in Hoorn:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65766/5.07227&layers=N
De renovatie en uitbreiding is in november vorig jaar begonnen. Zie: https://www.oscarromero.nl/onze-school/verbouwing-oscar-romero
Dank!
Verzoek imports:
Nieuwbouw rond Willebrordusplein 40 Zoutelande. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50120/3.48158
Verschoven huizen rond Brouwpit 13-23 Meliskerke. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51678/3.51418
Hier ontbreekt nog een pandje. Gek genoeg bestaan er volgens de BAG 2 panden met adres Leidsebosje 5.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36232/4.88122&layers=N
AUB Import Breda:
Charles Petitweg 22 Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.6024&mlon=4.8031#map=16/51.6024/4.8031
Met dank weer!
Bouw gestart te Meteren, gaarne BAG-import:
- Buitenbos 3 t/m 13
- Witbomenbos 1 t/m 7
- Sterrebos 4 t/m 14
https://osm.org/go/0EvwGkSc5–?m=
Alvast bedankt!
BAG import verzoeken
Bouw gestart
Sportlaan 2 t/m 4Z Egmond aan Zee
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62063&mlon=4.63658#map=18/52.62063/4.63658
Verbouwing pand/etage toegevoegd
S.v.p. huisnummers opnieuw plaatsen en nieuwe toevoegen.
->47 adressen. Deels nieuw, deels vervallen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63579&mlon=4.75219#map=19/52.63579/4.75219
Oude/nieuwe huisnummer door elkaar. s.v.p. aanpassen:
Westmijzerdijk 2 t/m 11 Schermerhorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60194&mlon=4.88676#map=18/52.60194/4.88676
Nieuwbouw
In gebruik: Zwanenbloemstraat 53 Heerhugowaard
Vergunning: Zwanenbloemstraat 55 Heerhugowaard
Gestart: Zwanenbloemstraat 57 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66914&mlon=4.86598#map=17/52.66914/4.86598
Nieuwbouw
In gebruik: Wilde Hoppad 1 Heerhugowaard / Kamgrasstraat 2 Heerhugowaard
Gestart: Witbolstraat 30 en 18 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6703&mlon=4.8696#map=16/52.6703/4.8696
Nieuwbouw:
opnieuw/in gebruik: Rozemarijn 1 Heerhugowaard
gestart: Rozemarijn 4 Heerhugowaard / Lavendel 2 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63953&mlon=4.82035#map=17/52.63953/4.82035
Nieuwbouw
De Droogmakerij 72A t/m 72G Heiloo
De Droogmakerij 66A t/m 70G Heiloo
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59166&mlon=4.74683#map=17/52.59166/4.74683
Mijn dank.
Verzoek import nieuwe geometrie Jumbo Drachten https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.11768/6.09685
Graag een import vanuit de BAG van de volgende twee panden:
IJsvogel 73-85B te Blokker
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.65912/5.08846&layers=N
IJsvogel 108-133 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=17/52.65980/5.09079&layers=N
De bouw is al enige maanden gaande.
Bedankt o importeerder!
Langiusdijk nummer 25, bouw is gestart. Graag een import.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.77380&mlon=6.93514#map=18/52.77380/6.93514&layers=N
Nummer 12 mag ook meegenomen worden, was nog maar weinig activiteit, maar ik blijf het wel in de gaten houden.
Bij voorbaat dank!
de vries: Geim:Eerste woningen schijnen opgeleverd te zijn, Kan iemand ze imporenen?
https://www.openstreetmap.org/note/2035860#map=16/52.5557/4.8554&layers=N
Alvast bedankt en prettige kerstdagen!Alle panden staan nog op ‘vergunning verleend’. kan je aangeven om welke panden het precies gaat?
Op de note staat 12, en op satellietdataportaal zie ik idd in die omgeving een paar woningen die gereed zijn.
nr. 12 en 13 geïmporteerd.
Beste mensen,
Gisteren in het voorbijgaan opgemerkt.
Graag de import van de nieuwe contouren van het Oscar Romero aan de Bouwsteen in Hoorn:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65766/5.07227&layers=NDe renovatie en uitbreiding is in november vorig jaar begonnen. Zie: https://www.oscarromero.nl/onze-school/verbouwing-oscar-romero
Dank!
Aangepast. De nieuwe contouren staan nog op ‘niet ingemeten’ dus ik weet niet zeker in hoeverre het klopt zo, maar dit is wat ik er van kan maken.
Verzoek imports:
Nieuwbouw rond Willebrordusplein 40 Zoutelande. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50120/3.48158
Verschoven huizen rond Brouwpit 13-23 Meliskerke. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51678/3.51418
aangepast.
nr. 12 en 13 geïmporteerd.
Bedankt!
Hier ontbreekt nog een pandje. Gek genoeg bestaan er volgens de BAG 2 panden met adres Leidsebosje 5.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36232/4.88122&layers=N
gedaan
AUB Import Breda:
Charles Petitweg 22 Breda
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.6024&mlon=4.8031#map=16/51.6024/4.8031Met dank weer!
staat er op
Bouw gestart te Meteren, gaarne BAG-import:
- Buitenbos 3 t/m 13
- Witbomenbos 1 t/m 7
- Sterrebos 4 t/m 14
https://osm.org/go/0EvwGkSc5–?m=Alvast bedankt!
gedaan