Koszulki OSM Polska

Wymyśliłem, żeby zrobić sobie koszulkę na GisDay-a, żeby się trochę wyróżnić z tłumu… Ale skoro robię jedną mogę zamówić więcej - ktoś chce taką koszulkę lub polówkę?
Ceny - za polówkę 45zł, koszulkę 35, wysyłka kurierem 15 - takie dostałem ceny. Wiem że można taniej ale koszulki są bardzo dobrej jakości a napisy i loga będą haftowane. Jako, że stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej jest to moja prywatna inicjatywa.
Chętni proszę w komentarzach - typ, rozmiar i kolor, po czym przelew na moje konto:
40 1680 0023 0000 0006 0599 7440
Andrzej Kępys
ul. Cicha 6/3
43-300 Bielsko-Biała
Musimy się wyrobić do środy - później muszę zamawiać żeby zdążyć do gisdaya.

Fajne.
A może pomyśleć i poszukać po dobrych cenach odblaskowe żółte lub zielone kamizelki do “prac polowych”? Mapping party w terenie w czymś takim grupy kilkunastu ludzi byłoby świetną reklamą.
Poza logiem jeszcze hasło np. “Mapujemy Twoją okolicę”.

Pozdrawiam serdecznie

Super,

czy nie łatwiej będzie ogarnąć logistycznie jeśli podasz wykaz rozmiarów oraz wykaz kolorów (może ograniczyć do 3-5 różnych?) wtedy nie będzie problemów co kto wymyśli :wink:

Rozmiarówka jest na fejsie:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2746555712043211&set=p.2746555712043211&type=3

Jak napisał Szydzio (przepraszam mogliście nie wiedzieć) rozmiarówka jest pod podanym linkiem - można uznać że jest to zwykła rozmiarówka europejska.

Jeśli chodzi o kolory to załóżcie że jestem facetem - wiem co to biały, czerwony, zielony, niebieski i jeszcze kilka innych, ale już ultramaryna i sinokoperkowyróż to nie wiem :slight_smile:

Osoby chętne proszę o informację do jutra.

Oczywiście w każdej chwili jak się znajdą chętni na kolejną partię to można będzie zamówić ponownie później.

Gdzie znajdę jakieś zdjęcie koszulki bądź polo? Nie wiem, czy jestem ślepy, ale na FB nie widzę, przynajmniej bez konta.

Link do posta na grupie FB:
https://www.facebook.com/groups/500589303317858/permalink/2581737615203006/
Grupa jest otwarta więc pownieneś widzieć… nie mniej zamówienie na tę partię już poszło.

To ja się piszę na kolejną partię, z mojej strony dwie, jak będziesz już zamawiać to wyślę detale i pieniądze

Jak dostanę szczegóły do 9 rano jutro to jeszcze mogą dorzucić do zamówienia

Dostałeś wiad.? Wysłałem koło ósmej rano

Dostałem - niestety szukałem tutaj i nie zauważyłem że mam na mailu - przepraszam.

Myślę że kolejne zamówienie zrobimy tak za miesiąc…

I jak? Znaleźli się inni chętni, by zamówić kolejną partię?

Cześć
Przepraszam, ale teraz mamy dość napięte harmonogramy w związku z organizacją walnego… Opcje są dwie - wrócimy do tematu po walnym albo dam Ci kontakt do firmy która robiła nam te koszulki i sam sobie zamówisz

Poczekajmy, może się ktoś jeszcze znajdzie