E_de_Wit
(E de Wit)
December 23, 2019, 3:32pm
6796
Er is hier nog geen gebouw aanwezig in BAG en ook geen met de status ‘vergunning verleend’. Misschien even een terugmelding doen in de Bag Vieuwer .
Geïmporteerd
Geïmporteerd
Terrein omgeploegd en de gebouwen zijn geïmporteerd.
Er valt de komende tijd genoeg te doen daar.
E_de_Wit
(E de Wit)
December 23, 2019, 3:57pm
6797
Geïmporteerd.
Bij de laatste zie ik dat de adressen voor de stacaravan en het naastgelegen gebouw gelijk aan elkaar zijn.
Misschien hier nog even een terugmelding voor doen bij de BAG viewer.
tunnlr
December 23, 2019, 4:18pm
6798
Verzoek nieuwe import Baentje 22-28 Grijpskerke. Adrespunten en gebouwtjes rondom brandgang achter de huizen lijken wat verschoven.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.53652/3.56418
E_de_Wit
(E de Wit)
December 23, 2019, 4:34pm
6799
Situatie is gewijzigd.
Herimport gedaan omdat alle gebouwen gewijzigde geometrie hadden. (te veel werk handmatig)
Geïmporteerd
Alle gebouwen zijn daar al (minimaal een jaar) van building=construction af.
Er waren alleen een paar adressen die een update konden gebruiken.
Op basis van satellietbeelden van augustus 2019 kan die landuse=construction er volgens mij inmiddels wel af.
Mocht er nog iets anders nodig zijn daar, laat het even weten.
https://www.openstreetmap.org/note/2034350
De oude BAG-gegevens verwijderen en de nieuwe uit BAG importeren.
Leo_Slager
(Leo Slager)
December 23, 2019, 6:11pm
6801
eggie
(Eggie)
December 23, 2019, 10:21pm
6803
@E de Wit
Het gebouw Kandeelstraat 4 ziet er op satellietportaal heel anders uit en het is import uit 2007
Daarom dacht ik dat ik te voorbarig was met het verwijderen van de landuse=construction.
Maar in de BAG klopt het wel. Ik haal de construction wel weg.
bedankt voor het checken.
Jimiiee
(Jimiiee)
December 24, 2019, 9:02am
6804
AdVerburg
(Ad Verburg)
December 24, 2019, 1:37pm
6805
BAG import in Goes van:
Vogelzangsweg 39A t/m 39E (wanden worden opgetrokken)
Fransen van de Puttestraat 1 t/m 17 (vloeren zijn gestort)
Fransen van de Puttestraat 33 , 35 (zowat onder de pannen)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/51.50004/3.90004&layers=N
source=survey
Geim
(Geim)
December 25, 2019, 9:23am
6806
Eerste woningen schijnen opgeleverd te zijn, Kan iemand ze imporenen?
https://www.openstreetmap.org/note/2035860#map=16/52.5557/4.8554&layers=N
Alvast bedankt en prettige kerstdagen!
de_vries
(de vries)
December 25, 2019, 10:38am
6808
Ik weet niet of ik precies begrijp wat hier de bedoeling is, maar ik heb een aantal adressen toegevoegd.
de_vries
(de vries)
December 25, 2019, 10:54am
6811
Alle panden staan nog op ‘vergunning verleend’. kan je aangeven om welke panden het precies gaat?
Geim
(Geim)
December 25, 2019, 11:19am
6812
Op de note staat 12, en op satellietdataportaal zie ik idd in die omgeving een paar woningen die gereed zijn.
Lachgast
(Luciën)
December 27, 2019, 11:10am
6813
Beste mensen,
Gisteren in het voorbijgaan opgemerkt.
Graag de import van de nieuwe contouren van het Oscar Romero aan de Bouwsteen in Hoorn:
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65766/5.07227&layers=N
De renovatie en uitbreiding is in november vorig jaar begonnen. Zie: https://www.oscarromero.nl/onze-school/verbouwing-oscar-romero
Dank!
tunnlr
December 27, 2019, 12:41pm
6814
Verzoek imports:
Nieuwbouw rond Willebrordusplein 40 Zoutelande. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50120/3.48158
Verschoven huizen rond Brouwpit 13-23 Meliskerke. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51678/3.51418
JeroenK88
(JeroenK88)
December 27, 2019, 1:51pm
6815
Hier ontbreekt nog een pandje. Gek genoeg bestaan er volgens de BAG 2 panden met adres Leidsebosje 5.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36232/4.88122&layers=N