Jimiiee
(Jimiiee)
December 20, 2019, 2:30pm
6773
JeroenK88
(JeroenK88)
December 20, 2019, 2:31pm
6774
de_vries
(de vries)
December 20, 2019, 2:40pm
6775
Cartographer10:
In het aangegeven vlak mist het huisnummer 15, nieuwe Stationsstraat Ede. Zou iemand dat vanuit de bag kunnen inladen?
Ter bevestiging dat het huisnummer bestaat, zie website: https://lacubanita.nl/tapas-ede
Volgens de bag bestaat het adres niet. Je kan onofficiele adressen echter altijd zelf toevoegen aan osm.
de_vries
(de vries)
December 20, 2019, 2:57pm
6777
nr. 98 staat weer terug en nr. 3 heb ik als gesloopt gemarkeerd.
Vreemd dat er dan een pand geregistreerd kan staan maar oke, dan kijk ik wel even. Bedankt
de_vries
(de vries)
December 20, 2019, 3:03pm
6779
Ik heb nog niks geïmporteerd, graag eerst iets meer info:
Er staat hier namelijk alleen een pand uit 1965 in de bag: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=0363100012089779
Is dat wat je bedoeld?
de_vries
(de vries)
December 20, 2019, 3:15pm
6781
kijk even of het zo klopt. Er staan namelijk meerdere panden in de bag die ik niet allemaal geïmporteerd heb het zou kunnen dat het hier om ondergrondse parkeerlagen gaat of vergunningen voor projecten die niet zijn doorgegaan. Zie: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=0479100000100180
de_vries
(de vries)
December 20, 2019, 3:30pm
6783
Ik heb alles van dat nieuwbouw project geïmporteerd. Volgens de bag is de bouw echter nog niet gestart (status: vergunning verleend) dit hoeft uiteraard niet te kloppen. Dus controleer even of van alles wat ik er zojuist heb opgezet de bouw inderdaad al begonnen is en verwijder eventueel waar de bouw nog niet begonnen is.
Als je weet hoe de straten lopen zou je deze ook kunnen intekenen.
Ja, weer een nieuw gebouw op de thuis campus van mijn werkgever: de parking net verwijderd, aub import:
De Run 6503 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40523&mlon=5.41612#map=19/51.40523/5.41612
Met dank!
GPX_Speedtag
(Arnold van der Meulen)
December 21, 2019, 3:53pm
6786
Verzoek BAG-import gebouwomtrek:
Adres: Klaregroetweg
Huisnummer: 3
Postcode: 1723PW
Plaatsnaam: Noord-Scharwoude
Locatie: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69124&mlon=4.77044#map=19/52.69124/4.77111
Het café: El Chiringuito is in gebruik.
Verzoek import Veldpostpark 1, Badhoevedorp
Lokatie: https://osm.org/go/0E49CMItB-?layers=N&m=
Betreft nieuw clubhuis (bij atletiekbaan) dat inmiddels open zou moeten zijn.
JeroenK88
(JeroenK88)
December 22, 2019, 1:28pm
6788
JeroenK88
(JeroenK88)
December 22, 2019, 1:31pm
6789
De BAG-import moet aangepast worden. Nu staat nog de oude nummering er in. Deze verwijderen. Dan de nieuwe nummering uit de BAG-import plaatsen.
https://www.openstreetmap.org/note/2034350
JTS51
(Jts51)
December 23, 2019, 12:24pm
6792
Graag een import van de woningen aan Eikenhorst en de Werkhorst in Meppel.
De bouw is afgerond en definitieve geometrie is in de BAG opgenomen.
Hartelijk dank.https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.68749/6.19051