Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, Tiel
Vast veel dank!
Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, Tiel
Vast veel dank!
aangepast
gedaan, Ik heb de height en building:levels tags maar gekopieerd naar alle nieuwe panden ik ga er maar even van uit dat deze kloppen.
geïmporteerd
gedaan
Ook deze staan er op
Dankjewel!
In het aangegeven vlak mist het huisnummer 15, nieuwe Stationsstraat Ede. Zou iemand dat vanuit de bag kunnen inladen?
Ter bevestiging dat het huisnummer bestaat, zie website: https://lacubanita.nl/tapas-ede
Verzoek om BAG data te importeren voor de Van Hoornbeekstraat in Den Haag. Specifiek huisnummers 35-51, 25-31, 13-21 en 7-9. Ze zijn ooit verwijderd door een mapper.
Graag een BAG import van de panden en adressen op deze locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90876/5.77843
Europastraat 3 is gesloopt, maar juist Burgemeester Visscherstraat 98 is verdwenen van de kaart. En in de BAG klopte het ook al niet.
Zie https://www.openstreetmap.org/note/2030428
BAG-import verzoek voor:
Buitenveldertselaan 60 t/m 100C te Amsterdam
Bouw is in volle gang.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32738/4.86816
Dank u!
Graag import van een nieuwe woontoren Overkampweg 261-373 te Dordrecht (Het wordt uiteindelijk de middelste toren)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79233/4.68566
BVD,
Eggie
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49658/4.76773
Weiver 6a t/m 6e nieuwbouw appartementen gestart.
Hallo allen,
Ik heb verzoek voor BAG import.
2 gebouwen:
Electrische centrale:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91075&mlon=4.42673#map=18/51.91075/4.42673
Gebouw:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90907&mlon=4.42361#map=18/51.90907/4.42361
bedankt!
In het aangegeven vlak mist het huisnummer 15, nieuwe Stationsstraat Ede. Zou iemand dat vanuit de bag kunnen inladen?
Ter bevestiging dat het huisnummer bestaat, zie website: https://lacubanita.nl/tapas-ede
Volgens de bag bestaat het adres niet. Je kan onofficiele adressen echter altijd zelf toevoegen aan osm.
Verzoek om BAG data te importeren voor de Van Hoornbeekstraat in Den Haag. Specifiek huisnummers 35-51, 25-31, 13-21 en 7-9. Ze zijn ooit verwijderd door een mapper.
ze staan er weer op
Graag een BAG import van de panden en adressen op deze locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90876/5.77843
Europastraat 3 is gesloopt, maar juist Burgemeester Visscherstraat 98 is verdwenen van de kaart. En in de BAG klopte het ook al niet.
Zie https://www.openstreetmap.org/note/2030428
nr. 98 staat weer terug en nr. 3 heb ik als gesloopt gemarkeerd.
Volgens de bag bestaat het adres niet. Je kan onofficiele adressen echter altijd zelf toevoegen aan osm.
Vreemd dat er dan een pand geregistreerd kan staan maar oke, dan kijk ik wel even. Bedankt
BAG-import verzoek voor:
Buitenveldertselaan 60 t/m 100C te Amsterdam
Bouw is in volle gang.https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32738/4.86816
Dank u!
Ik heb nog niks geïmporteerd, graag eerst iets meer info:
Er staat hier namelijk alleen een pand uit 1965 in de bag: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=0363100012089779
Is dat wat je bedoeld?