Ik geloof dat nu alle achterstand hier weer is weggewerkt. mocht ik iemands verzoek gemist hebben dan graag even opnieuw posten aub.
Hoi De Vries,
Dank voor de inzet weer.
Deze staat nog open. Nu met adres: Jacques Bloemhof 15 t/m 26A te Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65668/5.09588&layers=N
grote groet,
Luciën alias Lachgast
Graag her-import in Buren van de panden tussen Prins Willem-Alexanderstraat, Marijkelaan bij Appelgaard.
Wijkt nu nogal af van BAG en PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/51.91476/5.32981&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag import aan de nieuwe woonblokken deels zelf ingetekend en veranderd door mapper aan de PietMondriaanstraat in A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/78585483#map=19/52.36621/4.83594
BVD
Eggie
De dijkwoningen van de Veenweg 141-157, Den Haag (Bouwproject De Veenweg) komen boven de grond uit.
Graag een BAG-import van de omgeving https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07114/4.40972&layers=N
B.v.d.
Jan
Verzoek voor BAG-import Anklaarseweg 332 Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23483/5.97420
Alvast bedankt!
Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, Tiel
Vast veel dank!
aangepast
gedaan, Ik heb de height en building:levels tags maar gekopieerd naar alle nieuwe panden ik ga er maar even van uit dat deze kloppen.
geïmporteerd
gedaan
Ook deze staan er op
Dankjewel!
In het aangegeven vlak mist het huisnummer 15, nieuwe Stationsstraat Ede. Zou iemand dat vanuit de bag kunnen inladen?
Ter bevestiging dat het huisnummer bestaat, zie website: https://lacubanita.nl/tapas-ede
Verzoek om BAG data te importeren voor de Van Hoornbeekstraat in Den Haag. Specifiek huisnummers 35-51, 25-31, 13-21 en 7-9. Ze zijn ooit verwijderd door een mapper.
Graag een BAG import van de panden en adressen op deze locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90876/5.77843
Europastraat 3 is gesloopt, maar juist Burgemeester Visscherstraat 98 is verdwenen van de kaart. En in de BAG klopte het ook al niet.
Zie https://www.openstreetmap.org/note/2030428
BAG-import verzoek voor:
Buitenveldertselaan 60 t/m 100C te Amsterdam
Bouw is in volle gang.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32738/4.86816
Dank u!
Graag import van een nieuwe woontoren Overkampweg 261-373 te Dordrecht (Het wordt uiteindelijk de middelste toren)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.79233/4.68566
BVD,
Eggie
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49658/4.76773
Weiver 6a t/m 6e nieuwbouw appartementen gestart.