Ik heb het eea bijgewerkt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=78490097
AUB import:
Bredaseweg 478 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55801&mlon=5.03784#map=18/51.55801/5.03784&layers=N
En ook deze kleine er rechts van:
0855100000713553Met dank
graag gedaan
Het project Vlietoevers te Voorburg is wat woningen betreft in BAG op de juiste plek beland. Daarom graag een herimport van
Watertorenlaan 21-45
Watertorenlaan 86-110
Vlietoevers alle adressen (onder nrs 2-20 even ligt een parkeergarage)https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06330/4.35703&layers=N
B.v.d.
Groetjes,
Jan
Staat erop. de parkeergarage is inmiddels iets anders dan hoe hij eerst in de bag stond, zie maar wat je er mee doet.
Ik geloof dat nu alle achterstand hier weer is weggewerkt. mocht ik iemands verzoek gemist hebben dan graag even opnieuw posten aub.
Hoi De Vries,
Dank voor de inzet weer.
Deze staat nog open. Nu met adres: Jacques Bloemhof 15 t/m 26A te Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65668/5.09588&layers=N
grote groet,
Luciën alias Lachgast
Hoi De Vries,
Dank voor de inzet weer.
Deze staat nog open. Nu met adres: Jacques Bloemhof 15 t/m 26A te Hoorn.https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65668/5.09588&layers=N
grote groet,
Luciën alias Lachgast
Bij deze dan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=78507744
Graag her-import in Buren van de panden tussen Prins Willem-Alexanderstraat, Marijkelaan bij Appelgaard.
Wijkt nu nogal af van BAG en PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/51.91476/5.32981&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag import aan de nieuwe woonblokken deels zelf ingetekend en veranderd door mapper aan de PietMondriaanstraat in A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/78585483#map=19/52.36621/4.83594
BVD
Eggie
De dijkwoningen van de Veenweg 141-157, Den Haag (Bouwproject De Veenweg) komen boven de grond uit.
Graag een BAG-import van de omgeving https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07114/4.40972&layers=N
B.v.d.
Jan
Verzoek voor BAG-import Anklaarseweg 332 Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23483/5.97420
Alvast bedankt!
Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, Tiel
Vast veel dank!
Graag her-import in Buren van de panden tussen Prins Willem-Alexanderstraat, Marijkelaan bij Appelgaard.
Wijkt nu nogal af van BAG en PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/51.91476/5.32981&layers=N
Bij voorbaat dank.
aangepast
Graag import aan de nieuwe woonblokken deels zelf ingetekend en veranderd door mapper aan de PietMondriaanstraat in A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/78585483#map=19/52.36621/4.83594BVD
Eggie
gedaan, Ik heb de height en building:levels tags maar gekopieerd naar alle nieuwe panden ik ga er maar even van uit dat deze kloppen.
De dijkwoningen van de Veenweg 141-157, Den Haag (Bouwproject De Veenweg) komen boven de grond uit.
Graag een BAG-import van de omgeving https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07114/4.40972&layers=NB.v.d.
Jan
geïmporteerd
Verzoek voor BAG-import Anklaarseweg 332 Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23483/5.97420
Alvast bedankt!
gedaan
Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, TielVast veel dank!
Ook deze staan er op
nilodo:Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, TielVast veel dank!
Ook deze staan er op
Dankjewel!
In het aangegeven vlak mist het huisnummer 15, nieuwe Stationsstraat Ede. Zou iemand dat vanuit de bag kunnen inladen?
Ter bevestiging dat het huisnummer bestaat, zie website: https://lacubanita.nl/tapas-ede
Verzoek om BAG data te importeren voor de Van Hoornbeekstraat in Den Haag. Specifiek huisnummers 35-51, 25-31, 13-21 en 7-9. Ze zijn ooit verwijderd door een mapper.
Graag een BAG import van de panden en adressen op deze locatie: https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90876/5.77843
Europastraat 3 is gesloopt, maar juist Burgemeester Visscherstraat 98 is verdwenen van de kaart. En in de BAG klopte het ook al niet.
Zie https://www.openstreetmap.org/note/2030428