GPX_Speedtag
(Arnold van der Meulen)
December 14, 2019, 2:50am
6743
eggie
(Eggie)
December 14, 2019, 8:32am
6744
eggie wrote:
Graag update van Bedrijventerrein Honderdland te Maasdijk
[https://www.openstreetmap.org/changeset](https://www.openstreetmap.org/changeset) … 660/4.2203
BVD,
Eggie
Ik kan zo niet bepalen wat er geupdated moet worden. Zie een paar bouw vergunning verleend en een pand dat een weg overlapt en nog zo wat. Graag wat specifieker aangeven wat er gewenst wordt.
Dick van den Hoven
Dick… ik had in www.satellietdataportaal.nl gekeken en zag dat er volop werd gebouwd. Het gaat om het nieuwe noordwestelijke deel op het bedrijven terrein.
https://www.openstreetmap.org/changeset/78298245#map=16/51.9660/4.2203
Gr Eggie
AUB import:
Bredaseweg 478 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55801&mlon=5.03784#map=18/51.55801/5.03784&layers=N
En ook deze kleine er rechts van:
0855100000713553
Met dank
jb54osm
(Jb54osm)
December 16, 2019, 11:34am
6746
Het project Vlietoevers te Voorburg is wat woningen betreft in BAG op de juiste plek beland. Daarom graag een herimport van
Watertorenlaan 21-45
Watertorenlaan 86-110
Vlietoevers alle adressen (onder nrs 2-20 even ligt een parkeergarage)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06330/4.35703&layers=N
B.v.d.
Groetjes,
Jan
Lachgast
(Luciën)
December 16, 2019, 11:35am
6747
Hallo allemaal,
Van dit project is reeds de bouw gestart, gaarne bag-import.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65668/5.09588&layers=N
Waarvoor dank!
de_vries
(de vries)
December 16, 2019, 8:00pm
6750
de_vries
(de vries)
December 16, 2019, 8:27pm
6752
jb54osm:
Het project Vlietoevers te Voorburg is wat woningen betreft in BAG op de juiste plek beland. Daarom graag een herimport van
Watertorenlaan 21-45
Watertorenlaan 86-110
Vlietoevers alle adressen (onder nrs 2-20 even ligt een parkeergarage)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.06330/4.35703&layers=N
B.v.d.
Groetjes,
Jan
Staat erop. de parkeergarage is inmiddels iets anders dan hoe hij eerst in de bag stond, zie maar wat je er mee doet.
de_vries
(de vries)
December 16, 2019, 8:29pm
6753
Ik geloof dat nu alle achterstand hier weer is weggewerkt. mocht ik iemands verzoek gemist hebben dan graag even opnieuw posten aub.
Lachgast
(Luciën)
December 16, 2019, 11:06pm
6754
Hoi De Vries,
Dank voor de inzet weer.
Deze staat nog open. Nu met adres: Jacques Bloemhof 15 t/m 26A te Hoorn.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.65668/5.09588&layers=N
grote groet,
Luciën alias Lachgast
AdVerburg
(Ad Verburg)
December 18, 2019, 9:34am
6756
Graag her-import in Buren van de panden tussen Prins Willem-Alexanderstraat, Marijkelaan bij Appelgaard.
Wijkt nu nogal af van BAG en PDOK aerial imagery Beeldmateriaal.nl 25cm latest.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=19/51.91476/5.32981&layers=N
Bij voorbaat dank.
eggie
(Eggie)
December 18, 2019, 2:36pm
6757
Graag import aan de nieuwe woonblokken deels zelf ingetekend en veranderd door mapper aan de PietMondriaanstraat in A’dam
https://www.openstreetmap.org/changeset/78585483#map=19/52.36621/4.83594
BVD
Eggie
jb54osm
(Jb54osm)
December 18, 2019, 7:03pm
6758
De dijkwoningen van de Veenweg 141-157, Den Haag (Bouwproject De Veenweg) komen boven de grond uit.
Graag een BAG-import van de omgeving https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.07114/4.40972&layers=N
B.v.d.
Jan
Verzoek voor BAG-import Anklaarseweg 332 Apeldoorn:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23483/5.97420
Alvast bedankt!
nilodo
(Nilodo)
December 18, 2019, 8:22pm
6760
Mag ik binnenkort genieten van:
Grote Ronduit 2-48, Tiel
Kleine Ronduit 1-41, Tiel
Kleine Ronduit 2-16, Tiel
de Steenenpaal 2-8, Tiel
Zwaluwstraat 11-41, Tiel
de Horde 2-42, Tiel
de Horde 1-23, Tiel
Vast veel dank!
de_vries
(de vries)
December 18, 2019, 9:01pm
6762
gedaan, Ik heb de height en building:levels tags maar gekopieerd naar alle nieuwe panden ik ga er maar even van uit dat deze kloppen.