gedaan
Ik begrijp dat ik hier een import verzoek kan plaatsen voor een BAG import.
Bij deze dan een verzoek van import.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9637/4.2222
Honderdland in Maasdijk is sterk uitgebreid met bedrijven.
Graag een BAG import van de driehoek Cranendonckweg, Soetentijstraat en Van Hoochstratenweg in Rotterdam Oud-IJsselmonde, op het oostelijke deel zijn huizen verschenen.
bedrijfspanden zijn toegevoegd
staat er op
In de wijk Conijnsberge, Rijsbergen, Nederland, ontbreken een aantal huizen.
Graag BAG import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51782/4.70125
M.vr.gr.,
René Luijckx.
Aan De Kazematten in Bemmel is een bedrijfsgebouw gereed zo te zien.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89970/5.90911
Graag import
BVD,
Eggie
Aantal panden toegevoegd.
Gedaan.
AUB dit ene gebouw importeren. Ik zie hier een aantal verzonken parkeergarages dus de rest er omheen niet aanraken aub.
Dan pas ik het pedestrian gedeelte daarna wel aan.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58125&mlon=5.19782#map=19/51.58125/5.19782
De Lind 57 Oisterwijk
Met dank!
Geïmporteerd
Hoewel netjes ingetekend door startende mapper kan Hoekweg 30 in Wenum Wiesel beter officieel geïmporteerd worden
https://www.openstreetmap.org/changeset/77923943#map=19/52.24564/5.95439
BVD,
Eggie
Wel netjes ingetekend, maar de BAG heeft toch een andere plek en ook groter gebouw. Geïmporteerd
AUB, import in Berkel Enschot:
Laudenstraat 1-5 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58419&mlon=5.13721#map=18/51.58419/5.13721
Alle nieuwe gebouwen in dit stuk construction:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58556&mlon=5.13841#map=18/51.58556/5.13841
Met dank!
Geïmporteerd
Nog wat extras in Berkel:
Sleedoorn 2 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58763&mlon=5.12808#map=17/51.58763/5.12808&layers=H
Nieuwe Warande 65 Berkel-Enschot
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59035&mlon=5.12843#map=18/51.59035/5.12843&layers=H
Onlangs nog wat in Oosterhout gezien:
Gebint 108 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64828&mlon=4.82194#map=18/51.64828/4.82194&layers=H
Met dank weer!
Geïmporteerd
Graag herimport van gebouw bij Estec
https://www.openstreetmap.org/changeset/78093899#map=19/52.21724/4.42104
Keplerlaan 1T-c
(her)startende mapper heeft e.e.a. zelf ingetekend. Ik heb er ook nog aan geprutst om het naar maaiveld te krijgen.
BVD,
eggie
Geïmporteerd
BAG-import gevraagd in Delft. Deze gebouwen zijn al bijna af:
Alvast bedankt!
Staat er op