Graag herimport van de adresnodes Florens van Brederodestraat 2- 28 in Zoetermeer Ze lijken verdwenen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/77685254#map=19/52.05876/4.50217
BVD,
Eggie
Graag herimport van de adresnodes Florens van Brederodestraat 2- 28 in Zoetermeer Ze lijken verdwenen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/77685254#map=19/52.05876/4.50217
BVD,
Eggie
Wordt gemist:
0855100000714554
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53972&mlon=5.10652#map=19/51.53972/5.10652
2 gebouwen tegen elkaar:
Rugdijk 2 Tilburg
Bundersestraat 3 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.59316&mlon=5.09884#map=18/51.59316/5.09884
Met dank
Verzoek kadaster addressnode import BAG:
Plaatsnaam: Uitgeest
Straatnaam: Klein Dorregeest
Locatie missende addressnode: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54511&mlon=4.72529#map=18/52.54552/4.72546
niet precies de juiste plek, maar dat geeft niet. Er is een mapper (sebastic geloof ik) die hier bovenop zit. Ga er gerust vanuit dat deze wijziging op de kaart staat zodra die ingaat.
Geherimporteerd
gedaan
staat erop
Graag een BAG import van Bekslaan 58 te Vogelenzang.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=100211.63998597&geometry.y=482097.18673218&zoomlevel=5&objectId=0377100000020715&detailsObjectId=0377010000019014
https://www.openstreetmap.org/history#map=18/52.32380/4.58282
Bij voorbaat dank.
gedaan
gedaan
Ik begrijp dat ik hier een import verzoek kan plaatsen voor een BAG import.
Bij deze dan een verzoek van import.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.9637/4.2222
Honderdland in Maasdijk is sterk uitgebreid met bedrijven.
Graag een BAG import van de driehoek Cranendonckweg, Soetentijstraat en Van Hoochstratenweg in Rotterdam Oud-IJsselmonde, op het oostelijke deel zijn huizen verschenen.
bedrijfspanden zijn toegevoegd
staat er op
In de wijk Conijnsberge, Rijsbergen, Nederland, ontbreken een aantal huizen.
Graag BAG import.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.51782/4.70125
M.vr.gr.,
René Luijckx.
Aan De Kazematten in Bemmel is een bedrijfsgebouw gereed zo te zien.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.89970/5.90911
Graag import
BVD,
Eggie
Aantal panden toegevoegd.
Gedaan.
AUB dit ene gebouw importeren. Ik zie hier een aantal verzonken parkeergarages dus de rest er omheen niet aanraken aub.
Dan pas ik het pedestrian gedeelte daarna wel aan.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.58125&mlon=5.19782#map=19/51.58125/5.19782
De Lind 57 Oisterwijk
Met dank!
Geïmporteerd