Rozwiązanie jest logiczne i jest grupka doświadczonym mapujących, która jest adwokatem takiego mapowania. Z moich obserwacji wynika, że to się jednak nie przyjmuje.
Czy próg zwalniający można otagować na linii zamiast na punkcie? Bo w takich przypadkach aż się prosi, żeby oznaczyć całe skrzyżowanie jako traffic_calmic=table, a nie sam punkt na środku.
Na wiki taka sytuacja nie jest opisana, więc trzeba wymyślić sensowane otagowanie. Wg taginfo jest kilkadziesiąt razy użyty tag turn:bus:lanes, możliwe więc że rozwiązaniem byłoby:
turn:lanes=through|through|right
turn:bus:lanes=through|through|through;right
A tam się nie kończy ten buspas? W sensie, że od pewnego momentu jest tylko oznakowanie, że pas do prawoskrętu? Pytam, bo tak wyglądają tego typu miejsca w okolicach, gdzie się poruszam…
Witajcie, zapytanie w kwestii dalszego działania wizualizacji
Od dawna śledzę tę wizualizacją, a teraz przestała działać (w ogóle wszystkie pod adresem osmapa.pl/w/…). Zastanawiam się więc, czy może zmienił się adres, czasowa awaria, czy projekt zakończył żywot?
Czy “lanes=” używa się tylko wtedy, gdy pasy na jezdni są wyznaczone/namalowane, czy można używać też wtedy kiedy nie są wymalowane? Tj. jeśli jezdnia jest na tyle szeroka, że pomieści dwa auta, to można podawać wartość lanes?