gedaan
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
ID 0784100000022727
Bouwjaar 2019
Status Bouwvergunning verleend
ID 0784
Naam Gilze en Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=19/51.54832/4.88549
Tnx!
Dank voor de import, de vries.
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
nu wel
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
gedaan
Binnen Leidsenhage / Mall of the Netherlands worden IN de gangpaden soms kleine kiosken geplaatst.
Op BAG te herkennen aan de kleine blokjes midden in het gangpad.
Graag een import van de adressen 1000x op de Liguster en Jasmijn te vinden op
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08861/4.38552
Dan kan ik straks de Dunkin Donuts kwijt.
En als ze al zichtbaar zijn in BAG (terugmelding binnen) ook graag een import van Liguster 42A en 42B zodat mijn tijdelijke adresnodes weg kunnen.
B.v.d.
Jan
Verzoek import Buikslotermeerplein 2001-2011
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AHGMVI–?m=
Is een nieuwe mega-bioscoop in A’dam Noord.
Binnen Leidsenhage / Mall of the Netherlands worden IN de gangpaden soms kleine kiosken geplaatst.
Op BAG te herkennen aan de kleine blokjes midden in het gangpad.
Graag een import van de adressen 1000x op de Liguster en Jasmijn te vinden op
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08861/4.38552
Dan kan ik straks de Dunkin Donuts kwijt.
staat er op
En als ze al zichtbaar zijn in BAG (terugmelding binnen) ook graag een import van Liguster 42A en 42B zodat mijn tijdelijke adresnodes weg kunnen.
deze kon ik nog niet vinden, maar als je ze zelf toevoegt is ook goed hoor.
Graag een import van Van Campenstraat 55 te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154585.92358673&geometry.y=461811.16992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000568391&detailsObjectId=0307010000568392
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14459/5.38135&layers=N
Bij voorbaat dank.
Graag import twee appartementencomplexen in aanbouw:
Groningen, Pleiadenlaan 1 en Dierenriemstraat 100
(beide met tig subnummers)
Graag een import voor het Holland Park bouwproject in Diemen-Zuid. Veel progressie met de bouw van nieuwe, maar ook sloop van oude panden.
Graag een import voor sloop en nieuwbouw in gebied op de hoek van Langendam en Duinweg in Zoutelande.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.50007/3.48649
Graag een import van Van Campenstraat 55 te Amersfoort.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=154585.92358673&geometry.y=461811.16992859&zoomlevel=6&objectId=0307100000568391&detailsObjectId=0307010000568392
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14459/5.38135&layers=NBij voorbaat dank.
uitgevoerd
Graag import twee appartementencomplexen in aanbouw:
Groningen, Pleiadenlaan 1 en Dierenriemstraat 100
(beide met tig subnummers)
Geïmporteerd
Graag een import voor het Holland Park bouwproject in Diemen-Zuid. Veel progressie met de bouw van nieuwe, maar ook sloop van oude panden.
Ik heb het een en ander geupdate in en rond het Holland Park gebied, maar vooral daar buiten. Binnen dat gebied heb ik van een aantal gebouwen de geometrie niet geupdate omdat dit een reeks andere problemen zou introduceren. Ik hoop dat dit is wat je bedoelde, anders graag een iets specifieker verzoek.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=77596479