Dat klopt.
Je mag een reactie:
Je verwacht er inderdaad te veel van, om preciezer te zijn je bent ongeduldig.
Ik zal ze morgen importeren.
Bedankt voor deze klus; allerlei gaten gevuld! Troost je, ik ken de rest van het gebouw ook nog niet :). Telkens als er een stukje opgeleverd wordt, kunnen we het óf zien óf lezen in de nieuwsbrief; dat controleer ik dan in OSM. Mocht het nodig zijn dan meld ik me weer per straatje van het “grootste winkelcentrum van Nederland”.
Groetjes,
Jan
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?Normaal hoort er toch een adres tag op te staan met adresgegevens?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60047&mlon=4.87174#map=19/52.60023/4.87270
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60011&mlon=4.87343#map=19/52.60029/4.87363
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59937&mlon=4.87527#map=19/52.59924/4.87563
Geïmporteerd en ik heb de adresgegevens van de gebouwen afgehaald.
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Geïmporteerd
Graag import te Meerstad:
En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N
0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549
Met dank!
Graag import te Meerstad:
Geïmporteerd
En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549Met dank!
gedaan
FrankOverman:En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549Met dank!
gedaan
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
ID 0784100000022727
Bouwjaar 2019
Status Bouwvergunning verleend
ID 0784
Naam Gilze en Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=19/51.54832/4.88549
Tnx!
Dank voor de import, de vries.
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
nu wel
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
gedaan
Binnen Leidsenhage / Mall of the Netherlands worden IN de gangpaden soms kleine kiosken geplaatst.
Op BAG te herkennen aan de kleine blokjes midden in het gangpad.
Graag een import van de adressen 1000x op de Liguster en Jasmijn te vinden op
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08861/4.38552
Dan kan ik straks de Dunkin Donuts kwijt.
En als ze al zichtbaar zijn in BAG (terugmelding binnen) ook graag een import van Liguster 42A en 42B zodat mijn tijdelijke adresnodes weg kunnen.
B.v.d.
Jan
Verzoek import Buikslotermeerplein 2001-2011
Lokatie: https://osm.org/go/0E7AHGMVI–?m=
Is een nieuwe mega-bioscoop in A’dam Noord.