staat erop
Nieuwbouw gestart in woonwijk te Meteren (Geldermalsen):
Voorburcht 2 t/m 12
Noorderhof 95 t/m 105
De Weermuur 1 t/m 11Gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvwMQgz3?m=Alvast bedankt!
met alle plezier!
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?
Dat klopt.
Je mag een reactie:
Je verwacht er inderdaad te veel van, om preciezer te zijn je bent ongeduldig.
Ik zal ze morgen importeren.
jb54osm:Binnenkort opent in Leidsenhage / Mall of the Netherlands (Leidschendam) weer een vernieuwd stukje. Helaas bestaan niet alle BAG-adresnodes (meer) op de Rozemarijn (even).
Graag een import van de nrs. 2-20 (even), https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08821/4.38365
(Zo te zien heeft men zich er in BAG makkelijk vanaf gemaakt en alle vervallen Jasmijnhofjes aan de achterkant hernoemd tot Rozemarijntjes. Na de import zet ik alles wel op een mooie lijn aan de voorkant van de winkels).staat er op. Ik heb gelijk even de rest van het winkelcentrum bijgewerkt. Het is echter een nogal verwarrend gebouw als je het niet kent. dus kijk even mee of alles zo klopt.
Bedankt voor deze klus; allerlei gaten gevuld! Troost je, ik ken de rest van het gebouw ook nog niet :). Telkens als er een stukje opgeleverd wordt, kunnen we het óf zien óf lezen in de nieuwsbrief; dat controleer ik dan in OSM. Mocht het nodig zijn dan meld ik me weer per straatje van het “grootste winkelcentrum van Nederland”.
Groetjes,
Jan
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?Normaal hoort er toch een adres tag op te staan met adresgegevens?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60047&mlon=4.87174#map=19/52.60023/4.87270
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60011&mlon=4.87343#map=19/52.60029/4.87363
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59937&mlon=4.87527#map=19/52.59924/4.87563
Geïmporteerd en ik heb de adresgegevens van de gebouwen afgehaald.
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Geïmporteerd
Graag import te Meerstad:
En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N
0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549
Met dank!
Graag import te Meerstad:
Geïmporteerd
En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549Met dank!
gedaan
FrankOverman:En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549Met dank!
gedaan
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
ID 0784100000022727
Bouwjaar 2019
Status Bouwvergunning verleend
ID 0784
Naam Gilze en Rijen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=19/51.54832/4.88549
Tnx!
Dank voor de import, de vries.
Bedankt, deze is niet gelukt blijkbaar:
0784100000022727
nu wel
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=
Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw bedrijfsgebouwen te Gameren:
Middelkampseweg 9a t/m 9d: https://osm.org/go/0EvOS3cT8–?m=
Rondgang 9 t/m 13: https://osm.org/go/0EvOSfZFE–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
Nieuwbouw woning te Kerkwijk:
Nieuwe Dam 2
https://osm.org/go/0EvOJhXwI–?m=Gaarne BAG-import, alvast bedankt !
gedaan