Zou iemand dit langwerpige gebouw/garage willen invoeren (ID 0200100000923136)?:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22991/5.95713
Bij voorbaat hartelijk dank!
Zou iemand dit langwerpige gebouw/garage willen invoeren (ID 0200100000923136)?:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22991/5.95713
Bij voorbaat hartelijk dank!
Geïmporteerd
Grag een BAG-import voor deze molen met bijgebouw aan de Noordervaart 4 in Schermerhorn:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60047&mlon=4.87174#map=19/52.60048/4.87196
Alvast bedankt.
Graag een BAG-import voor deze molen met bijgebouw aan de Molendijk 6 in Schermerhorn:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59937&mlon=4.87527#map=19/52.59924/4.87563
Alvast bedankt.
Graag een BAG-import voor deze molen zonder bijgebouw aan de Noordervaart 2 in Schermerhorn:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60011&mlon=4.87343#map=19/52.60029/4.87363
Alvast bedankt.
Binnenkort opent in Leidsenhage / Mall of the Netherlands (Leidschendam) weer een vernieuwd stukje. Helaas bestaan niet alle BAG-adresnodes (meer) op de Rozemarijn (even).
Graag een import van de nrs. 2-20 (even), https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08821/4.38365
(Zo te zien heeft men zich er in BAG makkelijk vanaf gemaakt en alle vervallen Jasmijnhofjes aan de achterkant hernoemd tot Rozemarijntjes. Na de import zet ik alles wel op een mooie lijn aan de voorkant van de winkels).
Was me ook al opgevallen! Hier staat het nieuwe clubgebouw van Scouting Berkel. De formele naam is “Scouting Olave St. Clair Berkel en Rodenrijs”.
Nieuwbouw gestart in woonwijk te Meteren (Geldermalsen):
Voorburcht 2 t/m 12
Noorderhof 95 t/m 105
De Weermuur 1 t/m 11
Gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvwMQgz3?m=
Alvast bedankt!
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?
Normaal hoort er toch een adres tag op te staan met adresgegevens?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59937&mlon=4.87527#map=19/52.59924/4.87563
staat er op. Ik heb gelijk even de rest van het winkelcentrum bijgewerkt. Het is echter een nogal verwarrend gebouw als je het niet kent. dus kijk even mee of alles zo klopt.
staat erop
Nieuwbouw gestart in woonwijk te Meteren (Geldermalsen):
Voorburcht 2 t/m 12
Noorderhof 95 t/m 105
De Weermuur 1 t/m 11Gaarne BAG-import.
https://osm.org/go/0EvwMQgz3?m=Alvast bedankt!
met alle plezier!
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?
Dat klopt.
Je mag een reactie:
Je verwacht er inderdaad te veel van, om preciezer te zijn je bent ongeduldig.
Ik zal ze morgen importeren.
jb54osm:Binnenkort opent in Leidsenhage / Mall of the Netherlands (Leidschendam) weer een vernieuwd stukje. Helaas bestaan niet alle BAG-adresnodes (meer) op de Rozemarijn (even).
Graag een import van de nrs. 2-20 (even), https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.08821/4.38365
(Zo te zien heeft men zich er in BAG makkelijk vanaf gemaakt en alle vervallen Jasmijnhofjes aan de achterkant hernoemd tot Rozemarijntjes. Na de import zet ik alles wel op een mooie lijn aan de voorkant van de winkels).staat er op. Ik heb gelijk even de rest van het winkelcentrum bijgewerkt. Het is echter een nogal verwarrend gebouw als je het niet kent. dus kijk even mee of alles zo klopt.
Bedankt voor deze klus; allerlei gaten gevuld! Troost je, ik ken de rest van het gebouw ook nog niet :). Telkens als er een stukje opgeleverd wordt, kunnen we het óf zien óf lezen in de nieuwsbrief; dat controleer ik dan in OSM. Mocht het nodig zijn dan meld ik me weer per straatje van het “grootste winkelcentrum van Nederland”.
Groetjes,
Jan
Deze drie zijn nog niet gedaan.
Zou ik misschien een reactie mogen waarom?
Of verwacht ik er te veel van?Normaal hoort er toch een adres tag op te staan met adresgegevens?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60047&mlon=4.87174#map=19/52.60023/4.87270
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60011&mlon=4.87343#map=19/52.60029/4.87363
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59937&mlon=4.87527#map=19/52.59924/4.87563
Geïmporteerd en ik heb de adresgegevens van de gebouwen afgehaald.
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Tijdens een rondwandeling in Nieuw-Vennep gespot:
Een nieuw appartementengebouw aan De Doorbraak. (Ik heb gelijk alle andere woningen en appartementen in de omgeving als afgebouwd op de kaart gezet. Is wel mooi geworden.)
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.26646/4.62928&layers=N
Geïmporteerd
Graag import te Meerstad:
En weer een nieuwe, aub:
Baan 13 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64277&mlon=5.00765#map=17/51.64277/5.00765&layers=N
0784100000022727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54832&mlon=4.88549#map=18/51.54832/4.88549
Met dank!
Graag import te Meerstad:
Geïmporteerd