Dzięki poprawione [http://openpoimap.org/?map=various&zoom=19&lat=61.42451&lon=10.25978&layers=B00FFFFFFFFFFFFFTFFFFFF](http://openpoimap.org/?map=various&zoom=19&lat=61.42451&lon=10.25978&layers=B00FFFFFFFFFFFFFTFFFFFF)
Pytanie powinno brzmieć: “Co zrobić, żeby stworzyć i renderować tag do oznaczania kwater cmentarza, którego istnienie jest potrzebne, i nieużywanie do tego nieodpowiedniego tagu, który służy do czegoś innego?”
Bo istnieje potrzeba, żeby na mapie były widoczne numery sektorów cmentarza.
Proponowany cemetery=sector, mimo że używany, nie jest nigdzie interpretowany ani renderowany.
Nie przeszedł głosowania, bo jak słusznie ktoś zauważył “Cemetery sector is not a subtype or characteristics of landuse=cemetery, so it shouldn’t use cemetery=* key”.
Należałoby zaproponować nowe tagowanie (np. cemetery:sectorname), poddać pod głosowanie i pozmieniać używane do tego celu dotychczas cemetery=sector i landuse=cemetery.
Edit: Chyba już wiem co było problemem, przecinająca siebie samą linia w pobliżu bazy harcerskiej Cedron, bo las zaczął się z powrotem renderować i to już w zmienionych granicach
Dziwna sprawa z routingiem. Ktoś dał uwagę więc sprawdzam a tu wszystko ok. Już miałem zamykać ale jeszcze sprawdzam routing a tu OSRM jednak nie puszcza. Jak się przełączy z samochodu na pieszy to działa Na GraphHopper działa normalnie.
Czy to jakiś większy bug jest w OSRM?
Mógłby ktoś poprawić przesuniętą o parę metrów ulicę Pomorską od Mileszek do Nowosolnej, jak i całe skrzyżowanie w Nowosolnej?
To nie na moje siły już dziś.
EDIT. Dziś też zniknął z mapy Las Łagiewnicki, ale już naprawiłem.
Zmiana geometrii dróg nastąpiła 2 dni temu w zestawie zmian 77780319 wraz ze zmianą geometrii Lasu Wiączyńskiego. Zmianę skomentowałem, zobaczymy czy rosomak ją poprawi.
Prośba o podpowiedź jak otagować taką sytuację: Łódź. Ulica Kilińskiego od Nawrot do Piłsudskiego będzie wyłącznie dla komunikacji miejskiej i wjazdów docelowych. Również taka organizacja ruchu będzie obowiązywała na odcinku od Nawrot do Tuwima, ale tylko w jednym kierunku w stronę Narutowicza. Kilińskiego będzie można dojechać od północy do ul. Nawrot. https://www.openstreetmap.org/search?whereami=1&query=51.76078%2C19.46851#map=19/51.76078/19.46851
Można jakoś hurtowo granice w całym tym rejonie zaimportować?
Są tam w większości zaimportowane z TERYT punkty miejscowości, ale Nominatim bez granic nie daje rady z ich przyporządkowaniem.
Jakiś opis jak to robić i skąd brać informacje o granicach gdzieś znajdę?