Helaas, klopt zo niet; het foutief geïmporteerde gebouw heb ik weer verwijderd (Changeset: 77162870).
Ik zal de gebouwen die geïmporteerd kunnen worden met hun ID benoemen.
Kunnen de gebouwen van de Zoo Bizar op verzoek van startende mapper weer opnieuw geïmporteerd worden. Het zijn eigenlijk drie gebouwen.
Dorpsstraat 2 Orvelte. https://www.openstreetmap.org/changeset/77217836
BVD,
Eggie
Gooisekant 186 t/m 298 (even), ongeveer hier/. Ik heb een track van de weg, maar als de huizen er staan is het makkelijker intekenen. Alle huizen hier behalve het zuidelijkste rijtje zijn inmiddels bewoond, het zuidelijkste ziet er uit alsof het nog hooguit enkele weken duurt voordat mensen de sleutel krijgen.
Het bouwprojet tussen Karspeldreef, Kormelinkweg, Kortvoort en Groesbeekdreef, dwz
*Klateringpad 2 t/m 10 (even), 7 t/m 13 (oneven),
*Kopkewierpad 1 t/m 9 (oneven),
*Krommehoekstraat 2 t/m 24 (even), 26 t/m 134 (even)
*Kortwoudepad 1 t/m 11 (oneven), 10 t/m 18 (even), 31 t/m 89 (oneven)
*Kortvoort 71 t/m 79 (oneven)
Allen zijn nog in aanbouw.
Let op:
-Kortvoort 71 en 73 is hetzelfde huisnummer als een ander gebouw dat al bestaat, daar staat een opmerking over in de BAG,
-Krommehoekstraat 26 t/m 134 en Kortwoudepad 31 t/m 89 is één gebouw.
Daarnaast graag een check op Kortvoort 73 (id 0363100012240297), dat al sinds 2013 in gebruik is maar nog op under construction staat.