Gedaan: part 2 https://overpass-api.de/achavi/?changeset=76826852
Super, bedankt voor de snelle service
Ach ja, vandaag woon-werk met een omweg gefietst, gegeten, afwas gedaan en dan even ontspannen
Eindelijk staat BAG hier goed, ik heb het foute verwijderd en aub import:
Goirkezijstraat 3 01 / 3 02 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56896&mlon=5.07772#map=19/51.56896/5.07772&layers=N
Oh, de vorm van deze 3 erboven klopt ook niet, zie ik nu:
Goirkezijstraat 1 04 t/m 06 Tilburg
Edit:
Pls re-import:
Friezenlaan 141 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55623&mlon=5.04738#map=18/51.55623/5.04738&layers=N
Import new:
Bredaseweg 440 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55699&mlon=5.04806#map=18/51.55699/5.04806&layers=N
En:
0855100000714547
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55684&mlon=5.04756#map=18/51.55684/5.04756&layers=N
Met dank weer!
Het bouwplan Mercury in Delft is zo goed als af.
Alvast bedankt!
edit: Ik zie nu ook dat Rotterdamseweg 201A t/m 201F in Delft als in gebruik in de BAG staan.
Eindelijk staat BAG hier goed, ik heb het foute verwijderd en aub import:
Goirkezijstraat 3 01 / 3 02 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56896&mlon=5.07772#map=19/51.56896/5.07772&layers=NOh, de vorm van deze 3 erboven klopt ook niet, zie ik nu:
Goirkezijstraat 1 04 t/m 06 TilburgEdit:
Pls re-import:
Friezenlaan 141 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55623&mlon=5.04738#map=18/51.55623/5.04738&layers=NImport new:
Bredaseweg 440 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55699&mlon=5.04806#map=18/51.55699/5.04806&layers=N
En:
0855100000714547
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55684&mlon=5.04756#map=18/51.55684/5.04756&layers=NMet dank weer!
gedaan
Het bouwplan Mercury in Delft is zo goed als af.
Alvast bedankt!
edit: Ik zie nu ook dat Rotterdamseweg 201A t/m 201F in Delft als in gebruik in de BAG staan.
staat er op
Deze is vergeten, aub import:
0855100000712646
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54659&mlon=5.13474#map=18/51.54659/5.13474
Met dank
Graag BA-import:
https://www.openstreetmap.org/note/1992372#map=19/52.66187/4.82878
Er is geen adres tag maar wel BAG-gegevens op het gebouw: ACN apotheek Middenwaard
Graag ook BA-import voor:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66222&mlon=4.82720#map=19/52.66217/4.82773&layers=N
Alvast bedankt.
Graag ook BA-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66342&mlon=4.82612#map=19/52.66331/4.82666
Industrieweg 11-21 Boxtel, en daarachter tot aan de Ladonkseweg. De luchtfoto toont meer gebouwen dan er volgens de openstreetmap-kaart zijn.
Deze is vergeten, aub import:
0855100000712646
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.54659&mlon=5.13474#map=18/51.54659/5.13474
Met dank
Geïmporteerd
Graag BA-import:
https://www.openstreetmap.org/note/1992372#map=19/52.66187/4.82878Er is geen adres tag maar wel BAG-gegevens op het gebouw: ACN apotheek Middenwaard
Graag ook BA-import voor:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66222&mlon=4.82720#map=19/52.66217/4.82773&layers=NAlvast bedankt.
done
Graag ook BA-import:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66342&mlon=4.82612#map=19/52.66331/4.82666
Done