geen probleem, staat er op
Wellicht kan het pand aan de Noorderhagen in Enschede incl. adresnodes waar nu nr 50 is getagd door mapper PauloRaposo opnieuw geïmporteerd worden. Het is is wel steeds nr 50 met de nodige aanvullingen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/76743421#map=19/52.22154/6.89690
BVD,
Eggie
graag gedaan
Verzoek import van verplaatste woonboten Zuider IJdijk 1200-1221
Bedankt!
Dan rij je Sprang in voor de APK en wat doe je daarna, … pls import:
Ierlandstraat 14(a) Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66369&mlon=5.01958#map=18/51.66369/5.01958&layers=N
Dit hele blok tussen de 4 wegen:
Koolmees Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65837&mlon=5.01493#map=18/51.65837/5.01493&layers=N
Populier 3 C Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65766&mlon=5.01416#map=18/51.65766/5.01416&layers=N
Dreefseweg 38 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.64830&mlon=5.01326#map=19/51.64830/5.01326&layers=N
Rechtvaart 18 Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66280&mlon=5.01004#map=18/51.66280/5.01004&layers=N
Rechtvaart 18 A Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66283&mlon=5.00950#map=18/51.66283/5.00950&layers=N
Rechtvaart 6 A Kaatsheuvel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66321&mlon=5.01433#map=19/51.66321/5.01433&layers=N
0809100000019683
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66232&mlon=5.00806#map=19/51.66232/5.00806&layers=N
Burgemeester de Geusstraat 90, 92 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.67006&mlon=5.03498#map=19/51.67006/5.03498&layers=N
Hein Jordansstraat 24 Waalwijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66917&mlon=5.03762#map=19/51.66917/5.03762&layers=N
Achter de Hoven 12 Sprang-Capelle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66831&mlon=5.03786#map=19/51.66831/5.03786&layers=N
van der Duinstraat 118 Sprang-Capelle
0867100000043811
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.66958&mlon=5.03172#map=18/51.66958/5.03172&layers=N
Met dank!
Super, bedankt voor de snelle service
Ach ja, vandaag woon-werk met een omweg gefietst, gegeten, afwas gedaan en dan even ontspannen
Eindelijk staat BAG hier goed, ik heb het foute verwijderd en aub import:
Goirkezijstraat 3 01 / 3 02 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56896&mlon=5.07772#map=19/51.56896/5.07772&layers=N
Oh, de vorm van deze 3 erboven klopt ook niet, zie ik nu:
Goirkezijstraat 1 04 t/m 06 Tilburg
Edit:
Pls re-import:
Friezenlaan 141 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55623&mlon=5.04738#map=18/51.55623/5.04738&layers=N
Import new:
Bredaseweg 440 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55699&mlon=5.04806#map=18/51.55699/5.04806&layers=N
En:
0855100000714547
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55684&mlon=5.04756#map=18/51.55684/5.04756&layers=N
Met dank weer!
Het bouwplan Mercury in Delft is zo goed als af.
Alvast bedankt!
edit: Ik zie nu ook dat Rotterdamseweg 201A t/m 201F in Delft als in gebruik in de BAG staan.
Eindelijk staat BAG hier goed, ik heb het foute verwijderd en aub import:
Goirkezijstraat 3 01 / 3 02 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.56896&mlon=5.07772#map=19/51.56896/5.07772&layers=NOh, de vorm van deze 3 erboven klopt ook niet, zie ik nu:
Goirkezijstraat 1 04 t/m 06 TilburgEdit:
Pls re-import:
Friezenlaan 141 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55623&mlon=5.04738#map=18/51.55623/5.04738&layers=NImport new:
Bredaseweg 440 Tilburg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55699&mlon=5.04806#map=18/51.55699/5.04806&layers=N
En:
0855100000714547
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55684&mlon=5.04756#map=18/51.55684/5.04756&layers=NMet dank weer!
gedaan