Geïmporteerd en gemerged
Graag import te Groningen:
- Damsterdiep 72 en Damsterdiep 70 / P.Campersingel 3 (met subnrs)
- Steentilstraat 45/47 (met subnrs)
- complex Kempkensberg 16 t/m 168
Geïmporteerd
Bedankt, Dick.
Hallo allemaal,
Graag een import van de nieuwe rijtjeshuizen aan de Saturnusstraat en het appartementengebouw Altair in Purmerend. Ze zijn net begonnen met de fundering. Wel jammer, er was zo’n leuk sportveldje.
https://www.openstreetmap.org/note/new#map=18/52.50877/4.95998&layers=N
Bij voorbaat dank!
Bag import verzoek
Keverlaan 7 Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.53103/5.48458
Beekjuffer 3, 5, 11, 12 en 13 Son
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.53071/5.48080
Alvast bedankt
Ik zag dat Dick ze al geïmporteerd had…
En ja en die was vergeten het te melden, sorry
Excuus aanvaard (althans: door mij)!
AUB import:
Zanddries 7 Casteren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39304&mlon=5.24106#map=19/51.39304/5.24106
3x gebouw:
De Run 8217 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39761&mlon=5.39321#map=18/51.39761/5.39321
Met dank!
Geïmporteerd
AUB re-import:
Koudepad 19 Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.52127&mlon=5.06415#map=19/51.52127/5.06415
Met dank
Geïmporteerd
Pls import, blijkt breder te zijn:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53036&mlon=5.05187#map=19/51.53036/5.05187
Droogdokkeneiland 31 Tilburg
Met dank!
Verzoek voor een BAG-import te Apeldoorn:
Hoofdstraat 52 en 54: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21325/5.96434
Alvast bedankt!
edit: beiden zijn zojuist meegekomen met een grotere import.
staat er op
staat er op
(edit) Betr. Hoofdstraat 52 en 54:
Ik zie het, bedankt! Valt me wel op dat veel adressen zijn verdwenen, ik denk dat we tegelijkertijd hetzelfde gebied hebben bewerkt.
(edit2) o.a. Hoofdstraat 79a, 89, misschien 76a/b (kan liggen aan de mapnik update).
(edit3) Ik denk dat alleen 79a en 89 zijn verdwenen. Ik heb de oude gegevens gekopieerd. Als je misschien deze adressen opnieuw zou willen importeren dan zal ik ervoor zorgen dat de oude (winkel)gegevens worden teruggezet.
Ik heb een paar adressen verwijderd omdat deze ingetrokken zijn. Echter bij nummer 89 is er iets mis gegaan.
Volgens de BAG hoort nr 89 in het pand ernaast, normaal gesproken zou ik hier de oude node samenvoegen naar de nieuwe locatie, maar omdat de oude node nog andere tags bevatte kon ik niet bepalen wat de beste oplossing was en had ik besloten alles bij het oude te laten. Ik ga er vanuit dat ik hier per ongeluk de oorspronkelijke adres node mee gewist heb, terwijl het de bedoeling was alleen de nieuwe te wissen.
Ik heb hem inmiddels weer teruggeplaatst. Mijn excuses en bedankt voor het opletten.